Veliki uspjeh Bruna Katavića u Austriji

Sredinom mjeseca u Salzburgu je održan veliki međunarodni turnir u karateu na kojem su, među tisuću natjecatelja iz 26 država, boje Karate kluba Križevci ponovno branili Bruno i Klara Katavić pod vodstvom trenera Tomislava Dvorskog. Bruno Katavić je nastupio u kategoriji mlađih kadeta +165 cm te nakon niza teških, ali i vrlo atraktivnih, borbi dospio do finala gdje je savladao aktualnog prvaka države u teškoj kategoriji te osvojio zlatnu medalju i ponosno podigao pehar „Austria Junior Open“.

Katavićev uspjeh svrstao je Karate klub Križevci među prvih 30 klubova na turniru, iza kojih su ostali mnogo poznatiji klubovi Europe i svijeta.
Prvoga dana turnira Klara Katavić je nastupila u kategoriji kadetkinja i, na njenu žalost, meč je završio neriješeno iako joj, kako neslužbeno doznajemo iz uprave križevačkog kluba, nisu dosuđena dva čista poena. U drugi krug je, nakon sudačkog preglasavanja, prošla domaća predstavnica.