Uspješni podravsko-prigorski plesači na trofeju Križevaca

KRIŽEVCI – Plesači Plesnog centra ‘Ritam’ bili su uspješni na bodovnom turniru, jubilarnom 10. Trofeju grada kojega su organizirali u Križevcima. Nastupilo je 170 plesnih parova iz 26 hrvatskih i mađarskih klubova, a od Ritmovih parova izdvajamo nekoliko: križevački par Jan Čapek i Marta Katavić osvojili su bronce i u standardnim i u latinsko-američkim plesovima te su u ovoj kategoriji stekli uvjete za prelazak u viši C rang. Koprivničanci Gordan Grgić i Monika Petrinec u standardu su osvojili deveto, a u latinu 10. mjesto. U najjačoj konkurenciji, mlađa mladež, Križevčani Ivan Kranjčić i Ella Ceranić Faust osvojili su srebro u standardu i četvrto mjesto u latinu te stekli pravo na prijelaz u višu kategoriju mlađa mladež B. Ostala tri para Ritma natjecanje su završila u četvrtfinalu. Mladim snagama na turniru u Križevcima pridružili su se i koprivnički veterani Mihaela Juranić i Damir Valentić koji su se natjecali samo u latinsko-američkim plesovima i osvojili zlatnu medalju. (RKC)