‘Mlinaricama’ treća pobjeda zaredom

Rukometašice križevačkog ŽRK Mlinar ostvarile su i treću prvenstvenu pobjedu u 3. ligi Sjever, ugostivši ŽRK Prelog u susretu 3. kola, koji je završio rezultatom 28:23. Nakon početnog vodstva domaćina, gošće rade seriju 6:0, nakon čega je trener Križevčanki prisiljen već u 10. minuti pozvati na odmor, kako bi se posložila obrana i organizirao napad. Do kraja prvog poluvremena Mlinarice se rezultatski priključuju na izjednačenih 13:13, dok u nastavku rade razliku od 7 golova te privode utakmicu kraju uz doprinos svih igračica osim ozlijeđene Ines Grbus. U sljedećem kolu “Mlinar” gostuje u Gradini.

ŽRK Mlinar – ŽRK Prelog 28:23 (13:13)
Dvorana: ŠŠD Ljudevita Modeca. Gledatelja: 50.
Suci: Tomislav Dobrinić i Matej Pavlović. Nadzornik: Ivica Matijašić.
ŽRK Mlinar: K. Renjak, M. Horvat 7, L. Deković 2, K. Antolić, L. Stojanovska, M. Miklečić 1, I. Grbus, S. Busija 1, P. Nemčić, M. Blažun 10, B. Ehrenberger 5, M. Švagelj, K. Čikulin 1, M. Matoić 1, R. Pavliček. Trener: Dario Sokač, prof.
ŽRK Prelog: Z. Fletka, T. Žeželj 2, J. Kečkeš 6, H. Kovač, M. Režek 3, D. Gosarić, P. Šelja, V. Mikloška, I. Sraka 3, A. Slaviček 7, S. Kos, E. Zimprich, S. Karol 2. Trener: Božidar Žegarac.
Sedmerci: ŽRK Mlinar 3(6), ŽRK Prelog 2(2).