‘Mlinarice’ uvjerljivo protiv Lipičanki

Rukometašice križevačkog ŽRK Mlinar ostvarile su i drugu prvenstvenu pobjedu u 3. ligi Sjever. Mlinarice su prošlu nedjelju uvjerljivo pobijedile „laku lipičku konjicu“ s 13 pogodaka razlike. Iako su u prvom dijelu imale poteškoća s domaćinom, Križevčanke su u nastavku utakmice jednostavno „pomele“ Lipičanke konačnim rezultatom 18:31. ŽRK Mlinar je u sljedećem kolu danas domaćin ŽRK Prelog.

3. HRL – sjever žene 2. kolo: LIPIK – MLINAR 18:31 (11:14)
LIPIK – Sportska dvorana Lipik. Gledatelja: 50.Suci: Dario Cikojević i Alen Šušnja iz Novske. Nadzornik: Radovan Miško iz Lipovljana.
ŽRK LIPIK: Pokos, Dragić, Nagy, Komljenović 2, Straga 5 (1), Vrbka, Čop, Majstorović 1, Veselovac, Kurić 2, Mitrović, Kozić 5, Romić, Papaik. TRENER: Boban Zdjelarić.
ŽRK MLINAR: Stojanovska 1, Miklečić 2, Grbus 9 (3), Busija 2, Nemčić, Blažun 6, Ehrenberger 5, Švagelj, Čikulin 6 (1), Pavliček. TRENER: prof. Dario Sokač.
ISKLJUČENJA: Lipik 14 minuta, Mlinar 2 minute. SEDMERCI: Lipik 1 (1), MLINAR: 4 (4).