Kadetsko i juniorsko šahovsko prvenstvo županije

KRIŽEVCI – Dva dana u Križevcima je odigravano pojedinačno kadetsko i juniorsko prvenstvo Koprivničko-križevačke županije. Nastupilo je 50-ak šahista iz pet klubova, a natjecalo se u 10 kategorija. U kategoriji do devet godina prvo mjesto zauzeo je Luka Tomrlin iz ekipe HASS Đurđevac, a kod kadetkinja Marija Terezija Kapitanić iz ekipe Konaki Novo Virje. Do 11 godina prvo mjesto zauzeo je Karlo Bertusi iz Križevaca, a kod djevojčica Paula Kušec iz kluba Tomislav Goran Sveti Ivan Žabno. Do 13 godina prvo mjesto zauzeo je Marko Sokač iz Đurđevca, a kod kadetkinja Sonja  Domitrović iz Konaka. Do 15 godina kod kadeta najuspješniji je bio Jurica Srbiš iz Podravke, a kod kadetkinja Valentina Kokša iz Konaka. U juniorskoj konkurenciji naslov županijskog šahovskog prvaka osvojio je Mišel Bertusi iz Križevaca, a kod juniorki Ana Marija Kečkeš iz Konaka Novo Virje. Najuspješniji u svojim kategorijama izborili su pravo nastupa na pojedinačnom kadetskom i juniorskim prvenstvu Hrvatske, koje će se održati u Šibeniku krajem lipnja.