Pobjeda ‘Mlinarica’ nad Đurđevčankama

U zaostaloj utakmici 5. kola međužupanijske rukometne lige za žene ekipa Mlinar 2 ugostila je te pobijedila ekipu Natura Agro 2 iz Đurđevca rezultatom 35:22 (15:8). Jako pomlađena ekipa Mlinara pružila je jaki otor starijim i iskusnijim gošćama te čvrstom obranom i brzim kontrama već u prvom poluvremenu napravile razliku. U nastavku utakmice trener je dao i ostalim mladim igračicama priliku koje su odlično iskoristile svaku minutu provedenu na parketu.
Za ŽRK Mlinar nastupile su i pogotke postigle: Roberta Pavliček, Ida Šimunčić 5, Klara Katavić, Lucija Deković 2, Lana Stojanovska 6, Marija Šatvar, Marija Beljo 5, Petra Nemčić, Anja Antea Sokač 4, Petra Vujić 2, Marinela Miklečić 4, Ivana Perharić, Kristina Čikulin 5, Antonija Banić 2. Trener: Dario Sokač.