Nova pobjeda mladih Radnikovaca

Jučer popodne odigrana je zaostala utakmica lige M-12 u kojoj je domaćin bila ekipa KK Podravac iz Virja. Naši mladići malo su lošije krenuli u susret, no sve se do kraja poluvremena posložilo i došlo na svoje. Na poluvremenu je bilo +10 za naše košarkaše. Utakmica je završila rezultatom 64:39 za Radnikovce. Za KK Radnik su igrali i postigli koševe: Budinski, Crnčić 4, Mergon, Biondić, Rešetar, Nemec 2, Stovrag 2, Tkalec 7, Tomas 4, Anđelić 39, Pofek 6, Amidžić. Trener: Saša Šikić.

U subotu je odigrano i 6. kolo juniorske lige M-18, u kojoj su naši košarkaši igrali u Koprivnici protiv košarkaša Podravskog lista. Prva četvrtina završila je rezultatom 14:13 u korist Koprivničanaca, i nakon toga se Koprivničanci odvaju na gotovo 20 razlike. Tri minute prije kraja utakmice vodili su 13 razlike no naši se dečki nisu predavali i tako pola minute prije kraja utakmice došli na samo minus 3 poena. Na kraju je falilo samo malo iskustva za mogući produžetak. Za KK Radnik su igrali i postigli koševe: Anđelić J., Delić F., Nervo D. 4, Smojver J., Samardžija M. 35, Deković J., Prstec B. 21, Beljo J., Pomper L. 2, Martinčić I. 12, Pavičić D., Kirin M. 6. Utakmica je završila 87:80. Trener: Saša Šikić.