Poraz košarkaša ‘Radnika’ u Vrbovcu

Košarkaši KK Radnik u 13. kolu A2 lige sjever ubilježili su poraz kod KK Petar Zrinski iz Vrbovca rezultatom 73:61. Prva četvrtina završila je 11 koševa razlike u korist domaćina, a na poluvrijeme se otišlo s razlikom od 7 poena. Treća četvrtina opet je pripala domaćim igračima koji su nakon zadnje četvrtine ipak zasluženo pobijedili košarkaše Radnika. Najviše glavobolje našim košarkašima zadavao je bivši igrač KK Radnik Matija Jericha s 23 poena. Za Radnik su igrali i postigli koševe: Sokolić, Matoić 9, Špiranec 10, Kasapović, Čusek 11, Svoboda 20, Buganj, Beljo, Sakač 2, Maksić 9.

U sljedećem kolu KK Radnik igra u subotu 3. veljače u Križevcima u športskoj dvorani Ljudevita Modeca protiv desetoplasiranog Bjelovara.

27.01.2006. dvorana 2. OŠ u Vrbovcu
KK PETAR ZRINSKI Vrbovec – KK RADNIK Križevci
73:61 (21:10,13:17,23:14,16:20)
Suci: Danijel Crnjak i Mario Subotičanec iz Koprivnice

Ostali rezultati 12. kola: KK Koprivnica – KK Međimurje Vajda 62:133, KK Grafičar – KK Modeks 101:81, KK Podravac – KK Škola košarke Vindija 87:68, KK Bjelovar – KK Čakovec 60:114, KK Mladost – KK Tiskarnica Ritonja 86:58

Poredak: 1. Međimurje Vajda 26, 2. Podravac 25, 3. Čakovec 24, 4. Petar Zrinski 21, 5. Mladost 21, 6. Grafičar 21, Škola Košarke Vindija 19, 8. Radnik 18, 9. Modeks 17, 10. Bjelovar 14, 11. Tiskarnica Ritonja 14, 12. Koprivnica 14 bodova.