Križevački Beneteks najbolji u Koprivnici

Momčad Beneteks pobjednik je malonogometnog turnira Zimska liga koji je odigravan u Koprivnici. U finalu je Beneteks savladao momčad Feniks s 3-0, te tako osvojio naslov najboljeg i prvu nagradu od 40.000 kuna. U utakmici za treće mjesto Hollywood je pobijedio PZ/CDM Imbriovec 6-4. Najbolji golman turnira je Mario Švigir iz Beneteksa, najboljim igračem proglašen je Nikica Škerbić iz Feniksa, dok je najbolji strijelac Robert Grdović iz ekipe Beneteks.
U kategoriji veterana prvo mjesto pripalo je Amadeusu koji je savladao Mladost iz Koprivničkih Bregi tek nakon izvođenja kaznenih udaraca 6-5, dok je u susretu za treće mjesto Tena pobijedila Osvit 3-0. U kategoriji pionira u oba uzrasta pobjeda je pripala mladim nogometašima OŠ Antun Nemčić Gostovinski. Ovogodišnju Zimsku ligu uspješno je organizirala Udruga za mali nogomet Koprivnica.