Leonarda Vukonić, Dominik Sačarić i Martin Jendrlin zlatni na ‘Uranič Memorijalu’

Prošle subote je u sportskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima održan tradicionalni 9. Kalnik Kup, memorijalni taekwondo turnir "Alojzije Uranič" za kadete, u organizaciji križevačkog taekwondo kluba Radnik. Na natjecanju je nastupilo 170 boraca iz 17 hrvatskih klubova. Najuspješniji klub turnira je TKD Jastreb iz Zagreba s 24 osvojena odličja, od kojih čak 13 zlatnih, dok je u sveukupnom plasmanu domaćin zauzeo 2. mjesto s 18 odličja, od kojih 3 zlatna.

Od Križevčana kod mlađih kadetkinja zlato je osvojila Leonarda Vukonić (do 43kg), srebro Roberta Ledinski (do 24kg) i Tara Stjepanović (do 43kg), a broncu Marcela Vargić (do 33kg). Kod mlađih kadeta broncu su osvojili Dominik Srbljinović (do 24kg) i Patrick Jambrec (do 36kg). Kod kadetkinja srebro je osvojila Katarina Višak, a broncu Samanta Pičak, obje do 51kg.

Kod kadeta zlatni su Dominik Sačarić (do 57kg) i Martin Jendrlin (preko 65kg), srebro su osvojili Ivan Vukonić (do 45kg) i Karlo Kuzijev (do 61kg), a broncu Tomislav Jembrek (do 33kg), Leo Račić (do 45kg), Matija Plavec (do 49kg), Jakov Vrhovec (do 53kg) te Mario Bolfek i Andrija Vrhovec, oba do 57kg.