‘Radnikov’ poraz od košarkaša iz Čakovca

Košarkaši Radnika nisu uspjeli na domaćem terenu nastaviti niz pobjeda. U subotu zasluženo su bili bolji gosti iz Čakovca rezultatom 62:80. Na poluvrijeme se otišlo s +3 za goste, no treća četvrtina je bila ta koja je odlučila pobjednika. Ekipa Radnika je u drugom dijelu sezone pokazala da može pobijediti gotovo svakoga, te ovaj poraz ne umanjuje sjajne igre domaćih košarkaša koji i dalje drže 5. mjesto tablice A2 lige sjever.

Sljedeće kolo Radnikovci ugošćuju prvoplasiranu ekipu Vajde iz Čakovca u subotu 24.3.2007. u 15 sati u dvorani OŠ Ljudevita Modeca, trenutno jedinu neporaženu ekipu svih pet A2 liga Hrvatske.

Za Radnik su igrali i postigli koševe: Sokolić 2, Matoić 9, Špiranec 4, Glamuzina 2, Prstec, Čusek, Beljo 2, Svoboda 13, Buganj, Levak, Sakač 8, Maksić 22. Trener: Josip Nemčić.

Košarkaška A2 liga sjever, 20. kolo
17.03.2007. dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci
Gledatelja 50

KK RADNIK – KK ČAKOVEC
62:80 (19:21,14:15,6:20,23:24)
Suci: Subotičanec Mario (Koprivnica) i Kolarić Danijel (Subotica Podravska)

Ostali rezultati 20. kola: Međimurje Vajda – Podravac 87:75, Petar Zrinski – Koprivnica 135:65, Mladost – Modeks 77:65, Tiskarnica Ritonja – Vindija 84:100, Bjelovar – Grafičar igrano kasnije.