Uvjerljiva pobjeda košarkaša ‘Radnika’ nad Đurđevcem

Košarkaši KK Radnik uvjerljivo su u subotnjem županijskom derbiju 12. kola košarkaške A2 lige – sjever pobijedili goste iz Đurđevca, ekipu KK Mladost, rezultatom 88:65. Utakmica je riješena u trećoj četvrtini odličnom igrom bekova Čuseka i Maksića, te iskusnog Špiranca. Treba istaknuti vrlo dobro iskorištenu minutažu mladog Belje, a nakon mjesec dana i operacije slijepog crijeva, u momčad se vratio Ivan Svoboda te pridonio ovoj vrlo važnoj pobjedi Radnika.
U sljedećem kolu KK Radnik igra u subotu 27. siječnja u Vrbovcu protiv Petra Zrinskog u kojem igra i nekoliko bivših igrača KK RadnikJericha, Hrandek i Krofl.
Za KK Radnik su igrali i postigli koševe: Sokolić, Matoić 8, Špiranec 18, Glamuzina, Kasapović, Čusek 28, Pokos, Svoboda 11, Buganj 2, Beljo, Sakač 4, Maksić 17. Trener: Josip Nemčić.

20.01.2006. dvorana OŠ Ljudevita Modeca Križevci
KK RADNIK Križevci – KK MLADOST Đurđevac
88:65 (20:18,21:22,31:16,16:9)
Suci: Dražen Malogorski i Branko Barić iz Varaždina

Ostali rezultati 12. kola: KK Međimurje Vajda – KK Tiskarnica Ritonja 80:30, KK Čakovec – KK Petar Zrinski 77:68, KK Škola košarke Vindija – KK Bjelovar 110:66, KK Modeks – KK Podravac 50:97, KK Grafičar – KK Koprivnica 104:89.