Križevačke djevojke i mladići trčali središtem grada

Spremni_za_trcanje__06.JPGKao i posljednjih deset godina, Dan grada Križevaca obilježili su i sportaši-atletičari, trčeći stazom po središnjim gradskim ulicama.
Organizator atletskog dana grada, Zajednica sportskih udruga Križevaca priredila je natjecanje mladih trkačica i trkača u 6 dobnih kategorija, dok ove godine nije održana tradicionalna šlager-utrka seniorki i seniora na 3000 metara.
Višestruki pobjednik središnje utrke proteklih godina, najpoznatiji hrvatski atletičar i sudionik pet Olimpijskih igara te počasni građanin Križevaca Branko Zorko ove je godine nastupio kao dodjeljivač medalja.


Kategorija dječjih vrtića

  • djevojčice, staza od 150 m

1. Jana Sukalić (Dječji vrtić Križevci)
2. Lorena Jelak (Vrtić svetog Josipa Križevci)
3. Katarina Balić (Dječji vrtić Križevci)

  • dječaci, staza od 150 m

1. Maks Brčić (Vrtić sv. Josipa)
2. Tvrtko Palijan (- // -)
3. Tonček Tkalčec (Dječji vrtić Križevci)

Kategorija osnovnih škola

  • djevojčice, V. i VI. razredi, staza od 600 m

1. Anja Šimunčić (OŠ Ljudevita Modeca Križevci)
2. Petra Sokčec (OŠ Ljudevita Modeca Križevci)
3. Ana Jelenčić (OŠ "Vladimir Nazor" Križevci)

  • dječaci, V. i VI. razredi, staza od 800 m

1. Emilio Nemčić (OŠ "Vladimir Nazor")
2. Robert Marković (OŠ Ljudevita Modeca)
3. Alen Pavliček (OŠ Ljudevita Modeca)

  • djevojčice, VII. i VIII. razredi, staza od 1000 m

1. Antonia Petrić (OŠ "Vladimir Nazor")
2. Martina Novaković (OŠ "Grigor Vitez" Sv. Ivan Žabno)
3. Josipa Piškorić (OŠ "Vladimir Nazor")

  • dječaci, VII. i VIII. razredi, staza od 1000 m

1. Mario Banić (OŠ "Vladimir Nazor")
2. Mihael Nemčić (OŠ "Vladimir Nazor")
3. Anton Gagro (OŠ "Vladimir Nazor")

Ekipni pobjednici su trkači iz križevačke Osnovne škole "Vladimir Nazor".
Utrka___06.JPG
Kategorija srednjih škola

  • djevojke, I. i II. razredi, staza od 1000 m

1. Ana Maria Kovačić (Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci)
2. Petra Levatić (Srednja škola "Ivan Seljanec" Križevci)
3. Jelena Nemčić (Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga)

  • mladići, I. i II. razredi, staza od 1000 m

1. Josip Krklec (Gimnazija)
2. Domagoj Palčić (Gimnazija)
3. Marko Cmrk ("Ivan Seljanec")

  • djevojke, III. i IV. razred, staza od 1000 m

1. Tihana Nemčić (Gimnazija)
2. Antonija Bukovčan (Srednja gospodarska škola Križevci)
3. Ana Habijanec (Gimnazija)

  • mladići, III. i IV. razred, staza od 1000 m

1. Matija Palčić (Gimnazija)
2. Martin Martinčić (SGŠ)
3. Krunoslav Kamenjak (Gimnazija)

Kategorija studenata Visokog gospodarskog učilišta Križevci

  • nastupili su samo muški, na stazi od 1000 m

1. Željko Hrg-Matušin
2. Tihomir Šikač
3. Igor Petračija

Možda vam se svidi

Komentari su zatvoreni.