Križevačke odbojkašice zabilježile prvu pobjedu
U dvorani Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga u Križevcima prošlu je subotu odigrano 10. kolo 2.B međužupanijske odbojkaške lige Centar-žene, skupine Istok, između Ženskog odbojkaškog kluba Križevci i Odbojkaškog kluba Koprivnica. Križevčanke su rezultatom 3:2 (25-23, 19-25, 25-21, 22-25 i 15-9) uspjele savladati iskusniju ekipu iz Podravine…
Više...