[FOTO] Poticajna pobjeda Križevčana

Radniku Križevci potrebna je bila pobjeda kao suho zlato, nakon dva uzastopna poraza. U tomu su uspjeli u ogledu sa zagrebačkim Trnjem 4:1 (2:1), u utakmici s puno pogodaka i s puno stvorenih prigoda. Pogotke su postigli Mateo Dunić, Mihael Mladen, Mihael Mačković i Niko Mihalinec, a strijelac za goste bio je Igor Karlo Majić. Dunić i Majić postigli su, doista, eurogolove lobom, a pamtit će se i nevjerojatan promašaj Allysona nogom s nekoliko metara u 24. minuti na prazna vrata te Leke glavom u 88. minuti. Valja izdvojiti i bravuroznu obranu Miroslava Koprića u 26. minuti kada je iz rašlji skinuo Miličevićevu bombu. Suđenje Vukančića besprijekorno, potpuna kontrola utakmice.

Križevčani u sljedećem kolu gostuju u Pločama, a na Praznik rada odradit će prvu polufinalnu utakmicu županijskog kupa u Cvetkovcu s tamošnjim Tehničarom.