Osječani pobijedili Križevčane

Rukometaši Osijeka pobijedili su večeras križevački KTC 33:30 (13:14) u 3. kolu Lige za ostanak u Paket24 Premijer ligi. Naši su se rukometaši odlično držali dobrim dijelom utakmice, u drugom poluvremenu su triput imali tri pogotka prednosti, ali su domaćini uspjeli preokrenuti rezultat, povesti tri, u 57. minuti i četiri razlike, 31:27 i zadržati prednost do kraja susreta. KTC: Haman, Marković 4, Vinković 2 (2) Ostarčević, Harča, Dujmović 6, Perajica, Jurakić 7 (1), Grgić (7 obrana + 1 sedmerac), Punčec, Maričić 2 Ezgeta 5, Tandara 4, Mršić. Trener: Dalibor Sokač. KTC je, nakon ozljeda Mirosavljevića i Ćurića, za daljnji tijek natjecanja angažirao desno krilo Marka Punčeca. KTC u sljedećem kolu dočekuje momčad Karlovca.