Visok poraz KTC-a u Poreču

Rukometaši Poreča pobijedili su večeras KTC 32:18 (15:7) u 3. kolu Lige B Paket24 Premijer lige. Porečani su ogromnu prednost stekli u prvih 30 minuta. Križevčani su nešto bolje zaigrali u drugom dijelu i u 42. minuti primakli su se na četiri pogotka zaostatka 19:15 pogotkom Dujmovića. Domaćini su u završnici napunili mrežu gostiju i, naposljetku, pobijedili s 14 pogodaka razlike. Porečki vratari imali su 14 obrana, križevački tek 4, Grgić dvije i Olić dvije. Šut Poreča 32/41, šut KTC-a 18/42. Crveni kartoni dodijeljeni su u 34. minuti Ivankoviću i u 41. Čoriću kod Poreča.

Poreč je imao sedam sedmeraca, iskoristio je šest, KTC nijedan. 8 minuta isključenja kod KTC-a: Harča, Ezgeta, Ćurić, Tandara. U 4. kolu u subotu, 30. rujna, u 18:30 sastaju se KTC-Ribola Kaštela. KTC: Marković 1, Vinković 2, Ćurić 3, Ostarčević, Harča 1, Dujmović 1, Perajica 3, Grgić, Mirosavljević 2, Maričić 1, Olić, Ezgeta 4, Tandara, Mršić. Trener: Sokač.