U ponedjeljak svečanost u povodu početka izgradnje vrtića

Gradi se vrtić za 60 djece

Nakon što je proljetos započela gradnja dječjeg vrtića u Fodrovcu, ovih  dana započeli su i radovi na izgradnji  dječjeg vrtića u Svetom Petru Orehovcu. Gradilište budućeg vrtića nalazi se stotinjak metara od naše škole, a u ponedjeljak će biti svečanost u povodu početka radova.

Na svečanosti će nastupiti i učenici naše škole, a očekuje se da će nastup naših učenika pratiti i ministrica poljoprivrede Marija Vučković.  Planirano je da će izgradnja vrtića biti dovršena za 18 mjeseci. U izgradnju i uređnje vrtića koji bi mogao primiti do 60, uložit će se oko 10 milijuna kuna. Najveći dio potrebnog iznosa, čak 7,4 milijuna kuna, pribavljen je   iz Programa ruralnog razvoja.

Izvođač radova je križevačka tvrtka “Radnik”.

Vezano

Komentari su zatvoreni.