Izađite ovu nedjelju na izbore za članove vijeća mjesnih odbora i članove vijeća gradskih četvrti Grada Križevaca!

0

Gradsko izborno povjerenstvo Grada Križevaca poziva građane grada Križevaca i okolnih naselja da u nedjelju, 21. listopada 2018. izađu na izbore za članove vijeća mjesnih odbora i članove vijeća gradskih četvrti i time ostvare svoje pravo na glasovanje.

Na sam dan izbora u dva navrata, u 11 i 16 sati, objavit će se podaci o izlaznosti birača na izbore, dok će privremeni neslužbeni rezultati izbora biti objavljeni već oko 21 sat. U nastavku donosimo kompletne liste kandidata za izbor članova vijeća gradskih četvrti i mjesnih odbora.

Gradska upravaLISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA GRADSKE ČETVRTI CENTAR

1. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
Nositelj liste: DENIS MAKSIĆ

1.DENIS MAKSIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, K.HERUCA 63, rođ. 07.03.1973.
2.ŽELJKO JURKOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKA ULICA 25, rođ: 04.09.1989.
3. IGOR KUČAR, HRVAT, KRIŽEVCI, S.KOLARA 12, rođ. 23.11.1970.
4. JELENA HRANDEK, HRVATICA, KRIŽEVCI, RATARNA 9, rođ. 29.06.1987.
5. KREŠO SOLAR, ROM, KRIŽEVCI, SVETOKRIŠKA 12, rođ. 11.01.1990.
6. ANTONIO JAGODIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANKOPANSKA 15 B, rođ.13.06.1998.
7. MATO LOVREKOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, K.HERUCA 69, rođ. 02.11.1956.
8. MATEJA FORJAN, HRVATICA, KRIŽEVCI, POTOČKA ULICA 14/6, rođ.27.02.1989.
9. MILICA ĐURĐIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, PUŠĆA 23, rođ.03.10.1978.

2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositeljica liste: VESNA KOVAČ

1. VESNA KOVAČ, HRVATICA, KRIŽEVCI, FRANKOPANSKA 26, rođ. 18.02.1964.
2. GORAN HRG, HRVAT, KRIŽEVCI, POTOČKA 102, rođ. 23.12.1977.
3. IVAN PAPIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, K. HERUCA 58, rođ. 11.09.1954.
4. IVICA SOKAČ, HRVAT, KRIŽEVCI, PESEK 69, rođ. 26.05.1971.
5. MARTINA DRAŠIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, TRG B. LACKOVIĆA 11, rođ.10.11.1994.
6. DOMAGOJ BUNTA, HRVAT, KRIŽEVCI, I.Z.DIJANKOVEČKOG 21, rođ.02.08.1997.
7. MARIJANA JEREN JENDREK, HRVATICA, KRIŽEVCI, CRNI PUT 3, rođ.29.10.1977.
8. STJEPAN KOKOT, HRVAT, KRIŽEVCI, OBTNIČKA 28, rođ. 30.09.1954.
9. VALENT JENDREK, HRVAT, KRIŽEVCI, CRNI PUT 3, rođ. 17.01.1984.

3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
GRAĐANSKO – LIBERALNI SAVEZ – GLAS
Nositelj liste: STJEPAN VIDEKOVIĆ

1. STJEPAN VIDEKOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, ULICA BRANITELJA HRVATSKE 41; rođ.06.01.1961.
2. ŽELJKO BEREND, HRVAT, KRIŽEVCI, KRIŽEVCI, NEHAJEVA 2, rođ.23.08.1960.
3. LJUDEVIT BADJUN, HRVAT, KRIŽEVCI, POTOČKA ULICA 116, rođ. 31.08.1960.
4. MARIJA MEŠTRIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, ISTARSKA ULICA 20, rođ. 10.11.1950.
5. ANA KOLEVA, HRVATICA, KRIŽEVCI, KRIŽEVČINE 45, rođ.29.05.1965.
6. NATAŠA BOLFEK, HRVATICA, KRIŽEVCI, DONJE KRIŽEVČINE 62 A, rođ.09.06.1979.
7. JOZO DUSPARA, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANKOPANSKA 20, rođ.13.12.1952.
8. TATJANA BAYERL, HRVATICA, KRIŽEVCI, ISTARSKA ULICA 20, rođ. 16.09.1974.
9. VLADIMIR BEREND, HRVAT, KRIŽEVCI, NEHAJEVA 2, rođ. 30.09.1958.

4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA GRADSKE ČETVRTI CENTAR
Nositeljica liste: SANDRA KANTAR

1.; SANDRA KANTAR, HRVATICA, KRIŽEVCI, A.MIHANOVIĆA 28; rođ.09.03.1973.
2. VLATKO VARGIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, A.MIHANOVIĆA 26, rođ. 28.05.1970.
3. MARIJA KNAPIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, PRIGORSKA 50, rođ. 04.08.1996.
4. BORIS HASANEC, HRVAT, KRIŽEVCI, LJ.GAJA 4, rođ. 23.12.1953.
5. MARIJANA ŠATRAK, HRVATICA, KRIŽEVCI, KORPIVNIČKA 95, rođ.27.02.1981.
6.KRISTINA PICIG LUČKI, HRVATICA, KRIŽEVCI, S.KOLARA 18, rođ.03.04.1974.
7. TOMISLAV SUKALIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, A.MIHANOVIĆA 15, 16.09.1968.
8. DARKO JEMBREK, HRVAT, KRIŽEVCI, A.ŠENOE 4, rođ. 09.05.1971.
9. DOMAGOJ BRUNOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI. D.GRDENIĆA 20, rođ. 20.02.1986.

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE-SDP
HRVATSKI LABURISTI –STRANKA RADA
Nositelj liste: VIKTOR LEDINSKI

1.VIKTOR LEDINSKI, HRVAT, KRIŽEVCI, P. KREŠIMIRA rođ.15.8.1990.
2.MIHAEL TRUŠČEC, HRVAT, KRIŽEVCI, rođ.29.09.1986.
3.ANTONIO SIROVEC, HRVAT, KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKA ULICA 71, rođ.10.03.1998.
4. NADA ŠEGRT, HRVATICA, KRIŽEVCI, OBRTNIČKA ULICA 24, rođ.26.10.1956.
5.ALEN BARTAKOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, J.J.STROSSMAYERA 15, rođ.19.11.1971.
6.DRAŽEN ŠIGNJAR, HRVAT, KRIŽEVCI, R.DOL 42, rođ.21.01.1975.
7. TATJANA BEREND, SRPKINJA, KRIŽEVCI, M.C.NEHAJEVA 2, rođ. 02.09.1963.
8. DEAN GUČAK, HRVAT, KRIŽEVCI, PESEK 9, rođ. 11.09.1987.
9.MARINA ŽALAC, HRVATICA, KRIŽEVCI. P.KREŠIMIRA 40, rođ. 09.08.1940.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA GRADSKE
ČETVRTI DONJI GRAD

1. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
Nositelj liste: MIODRAG PLANTAK

1. MIODRAG PLANTAK, HRVAT, KRIŽEVCI, KRALJA TOMISLAVA 19, ROĐ. 23.5.1984.
2. ANA ĐURINIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, NINE VAVRE 16, ROĐ. 11.6.1958.
3. MARKO VRBANEC, HRVAT, KRIŽEVCI, FERDE KERNA 3, ROĐ. 10.3.1993.
4. VALENTINO KILIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, DRAGUTINA LAMBLA 23, ROĐ. 2.6.1993.
5. MORANA MEĐIMOREC, HRVATICA, KRIŽEVCI, ZAGREBAČKA 25, ROĐ. 1.12.1970.
6. DIJANA KOVAČEVIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKA 104, ROĐ. 16.6.1976.
7. JASMINKA KUNTIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, NINE VAVRE 17, ROĐ. 22.5.1971.
8. IVAN ŽGANEC, HRVAT, KRIŽEVCI, LJUDEVITA MODECA 2, ROĐ. 23.4.1958.
9. MARTINA PLANTAK, HRVATICA, KRIŽEVCI, KRALJA TOMISLAVA 19, ROĐ. 23.1.1984.

2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositeljica liste: LAURA VARJAČIĆ

1. LAURA VARJAČIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, A. LENARČIĆA 12, ROĐ. 27.7.1955.
2. SANELA STAREŠEC BILIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, M. GUPCA 34, ROĐ. 20.6.1980.
3. MARIJA MEŠTROVIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, S. RUBIDO 5, ROĐ. 18.4.1960.
4. STJEPAN PETRIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, V. KORESKENYA 34, ROĐ. 11.12.1957.
5. SVJETLANA JAGOIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, K. TOMISLAVA 29, ROĐ. 24.3.1969.
6. RENATA KELEK, HRVATICA, KRIŽEVCI, D. LAMBLA 5., ROĐ. 29.7.1970.
7. IVAN PERHARIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, K. TOMISLAVA 17, ROĐ. 6.10.1997.
8. MIRKO TOPIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, S. RUBIDO 11, ROĐ. 2.1. 1958.
9. DARIO ŠTEFUN, HRVAT, KRIŽEVCI, MARCELA KIEPACHA 34, ROĐ. 16.1.1998.

3. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS
Nositelj liste: ŽELJKO JUKIĆ

1. ŽELJKO JUKIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, STJEPANA RADIĆA 17, ROĐ. 24.7.1969.
2. MARTINA BAŠIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, S. RUBIDO 5, ROĐ. 24.1.1978.
3. DARINKA ĐURAN, HRVATICA, KRIŽEVCI, BJELOVARSKA 25, ROĐ. 30.3.1964.
4. BOŽICA JAIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KARANE 49, ROĐ. 1.1.1962.
5. SINIŠA SEVER, HRVAT, KRIŽEVCI, KARANE 56, ROĐ. 1.5.1966.
6. DOLORES NOVAK, HRVATICA, KRIŽEVCI, KRALJA TOMISLAVA 106A, ROĐ. 13.7.1970.
7. FRANJO KEMENOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, KARANE 72, ROĐ. 20.3.1947.
8. KRUNO HOLENDA, HRVAT, KRIŽEVCI, DONJI CUBINEC 18, ROĐ. 23.9.1985.
9. VESNA HRG, HRVATICA, KRIŽEVCI, IVANA GUNDULIĆA 77, ROĐ. 10.9.1965.

4. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ALEKSANDAR KARRE

1. ALEKSANDAR KARRE, HRVAT, KRIŽEVCI, NINE VAVRE 12, ROĐ. 7.7.1975.
2. GORDAN PAVLINUŠIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, PETRA ZRINSKOG 2, ROĐ. 11.8.1971.
3. MARIO ČAPEK, HRVAT, KRIŽEVCI, KRALJA TOMISLAVA 1, ROĐ. 26.12.1976.
4. SLAVICA GRAHOVAR, HRVATICA, KRIŽEVCI, DRAGUTINA LAMBLA 34, ROĐ. 26.5.1973.
5. MLADEN FUGAJ, HRVAT, KRIŽEVCI, MARCELA KIEPACHA 24, ROĐ. 7.4.1961.
6. OZANA TANDARA, HRVATICA, KRIŽEVCI, DRAGUTINA LAMBLA 32, ROĐ. 2.11.1982.
7. MATEJA HABUŠ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KRALJA TOMISLAVA 5, ROĐ. 3.12.1992.
8. MATIJA ČUPEN, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANA GALOVIĆA 5, ROĐ. 25.10.1980.
9. BRANKA ŠPOLJAR, HRVATICA, KRIŽEVCI, IVANA GUNDULIĆA 68, ROĐ. 10.11.1964.

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – HL
Nositelj liste: IVAN PREMEC

1. IVAN PREMEC, HRVAT, KRIŽEVCI, K. TOMISLAVA 104, ROĐ. 7.4.1991.
2. GORAN RUŽIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, STJEPANA RADIĆA 13, ROĐ. 20.11.1981.
3. DAMIR ŠPOLJAR, HRVAT, KRIŽEVCI, GUNDULIĆEVA 68, ROĐ. 30.1.1960.
4. STJEPAN ČUT, HRVAT, KRIŽEVCI, KRALJA TOMISLAVA 25, ROĐ. 16.12.1949.
5. ZDENKA KREHULA, HRVATICA, KRIŽEVCI, STJEPANA RADIĆA 3, ROĐ. 6.1.1958.
6. SNJEŽANA FURMEG, HRVATICA, KRIŽEVCI, MARCELA KIEPACHA 91, ROĐ. 13.8.1967
7. PETRA PAVLIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, K. TOMISLAVA 34, ROĐ. 12.1.1994.
8. ANTONELLA KOSSI, HRVATICA, KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKA 62, ROĐ. 9.6.1997.
9. DINO LUKA BUDINSKI, HRVAT, KRIŽEVCI, PETRA ZRINSKOG 8, ROĐ. 4.9.1997.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA GRADSKE  ČETVRTI GORNJI GRAD

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: BORIS BOŠNJAK

1. BORIS BOŠNJAK, HRVAT, KRIŽEVCI, LIPOVČICA 8, ROĐ. 28.12.1987.
2. MARTIN MARTINČIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANJE MARKOVIĆA 34, ROĐ. 1.11.1988.
3. SUZANA ZIDARIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KALNIČKA 50, ROĐ. 28.5.1985.
4. MARTINA HARTMAN, HRVATICA, KRIŽEVCI, LIPOVČICA 65, ROĐ. 15.3.1985.
5. LUCIJA KOPJAR, HRVATICA, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 94, ROĐ. 2.9.1995.
6. ROBERT PROŽEK, HRVAT, KRIŽEVCI, MARKOVIĆEVA 74, ROĐ. 13.2.1988.
7. ZORAN HABAN, HRVAT, KRIŽEVCI, V. NOVAKA 32, ROĐ. 10.4.1966.
8. MARINA SRBLJINOVIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 65, ROĐ. 17.8.1983.
9. TOMISLAV BELUŠIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, MLADINE 57, ROĐ. 9.12.1987.

2. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
Nositeljica liste: NADA STRUČIĆ

1. NADA STRUČIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KALNIČKA 12, ROĐ. 30.5.1955.
2. IVANA PERHARIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, MLADINE 10, ROĐ. 24.11.1989.
3. IVAN MASNEC, HRVAT, KRIŽEVCI, IVANA LEPUŠIĆA 83, ROĐ. 14.3.1991.
4. MARTINA HRG, HRVATICA, KRIŽEVCI, MALI POTOČEC 49, ROĐ. 14.6.1997.
5. KATARINA ŠATVAR, HRVATICA, KRIŽEVCI, KOSOVEC 90, ROĐ. 23.11.1995.
6. ELENA NOVAK, HRVATICA, KRIŽEVCI, MARKOVIĆEVA 23, ROĐ. 2.5.1973.
7. ŠTEFICA KRAGULJ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KALNIČKA 104, ROĐ. 2.5.1971.
8. MATIJA GUBEZ, HRVAT, KRIŽEVCI, IVANA LEPUŠIĆA 98, ROĐ. 26.1.1989.
9. ĐURO ŠKVORC, HRVAT, KRIŽEVCI, VARAŽDINSKA ULICA 34, ROĐ. 9.4.1958.

3. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: MATO DEVČIĆ

1. MATO DEVČIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANJE RAČKOGA 9, ROĐ. 11.2.1969.
2. DIMČE SERTIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, IVANA VITEZA 4A, ROĐ. 25.4.1964.
3. MARTINA JEREN ŠAŠEK, HRVATICA, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 166, ROĐ. 16.6.1974.
4. BERISLAV BALEN, HRVAT, KRIŽEVCI, TADIJE SMIČIKLASA 8, ROĐ. 4.10.1978.
5. DARIJA BOLČEVIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, FRANJE MARKOVIĆA 61, ROĐ. 5.1.1955.
6. DRAGUTIN POSAVEC, HRVAT, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 60, ROĐ. 28.9.1966.
7. IVAN ŠAFRAN, HRVAT, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 161, ROĐ. 25.2.1957.
8. STJEPAN RADIČEK, HRVAT, KRIŽEVCI, KALNIČKA 5, ROĐ. 11.1.1958.
9. FRANJO KAMENARIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, MALI POTOČEC 70, ROĐ. 21.2.1943.

4. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
GRAĐANSKO-LIBERALNI SAVEZ – GLAS
Nositelj liste: STJEPAN NOVAK

1. STJEPAN NOVAK, HRVAT, KRIŽEVCI, POTOČKA ULICA 59, ROĐ. 20.4.1963.
2. DUŠKO ĐURĐEVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, MLADINE 159, ROĐ. 5.3.1973.
3. ANTONIO NOVAK, HRVAT, KRIŽEVCI, POTOČKA ULICA 59, ROĐ. 3.5.1992.
4. ZLATAN JELUŠIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANJE MARKOVIĆA 91, ROĐ. 5.11.1961.
5. DUBRAVKA SMETIŠKO, HRVATICA, KRIŽEVCI, KOSOVEC 139, ROĐ. 17.10.1988.
6. BRATISLAV STOJKOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, ULICA IVE VOJNOVIĆA 38, ROĐ. 26.10.1941.
7. MARIJA ZGORELEC, HRVATICA, KRIŽEVCI, VARAŽDINSKA 30, ROĐ. 20.10.1962.
8. MUHAREM HAMIDOVIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, PUŠĆA 24, ROĐ. 16.1.1960.
9. VLADIMIR BEREND, HRVAT, KRIŽEVCI, IVANA LEPUŠIĆA 28, ROĐ. 15.7.1982.

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKI LABURISTI – STRANKA RADA – HL
Nositeljica liste: TEA ŠČETARIĆ-JASEK

1. TEA ŠČETARIĆ-JASEK, HRVATICA, KRIŽEVCI, KOSOVEC 53, ROĐ. 22.9.1981.
2. KRISTINA FLETKO, HRVATICA, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 143, ROĐ. 3.12.1972.
3. MARIJA AMIDŽIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, POTOČKA 3A, ROĐ. 18.10.1968.
4. ANDREJ SOKAČ, HRVAT, KRIŽEVCI, ZAGORSKA 141, ROĐ. 4.11.1984.
5. ANĐELKO KOLARIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, TADIJE SMIČIKLASA 27, ROĐ. 2.3.1950.
6. MARTINA ANTOLIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, KOSOVEC 9, ROĐ. 12.11.1979.
7. STEVO KAJGANIĆ, SRBIN, KRIŽEVCI, MALI POTOČEC 91, ROĐ. 12.3.1951.
8. BRANKICA KNOK-SAČARIĆ, HRVATICA, KRIŽEVCI, HELENSKI PUT 15, ROĐ. 25.10.1
9. JURICA VRABEC, HRVAT, KRIŽEVCI, FRANJE MARKOVIĆA 52, ROĐ. 14.7.1993.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA APATOVEC

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: JOSIP ŠKRLEC

1. JOSIP ŠKRLEC, HRVAT, APATOVEC, CARINE 8, ROĐ. 1.11.1964.
2. DUBRAVKA NOVAK, HRVATICA, APATOVEC, MARTINCI 57, ROĐ. 13.10.1980.
3. MLADEN MAGDIĆ, HRVAT, APATOVEC, LIPOVEC 21, ROĐ. 19.10.1971.
4. DANIJEL MAGDIĆ, HRVAT, APATOVEC, LIPOVEC 62, ROĐ. 2.3.1989.
5. TIHOMIR PAVLEKOVIĆ, HRVAT, APATOVEC, CERINE 68, ROĐ. 27.11.1980.
6. MARIO MEĐIMOREC, HRVAT, APATOVEC, MARTINCI 18, ROĐ. 12.10.1980.
7. MIROSLAV BLAŽEVIĆ, HRVAT, APATOVEC, LIPOVEC 27, ROĐ. 5.5.1986.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA BOJNIKOVEC

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DARKO FUREŠ

1. DARKO FUREŠ; HRVAT; BOJNIKOVEC 29; ROĐ. 21.07.1974.
2. IVICA MIKLIN; HRVAT; BOJNIKOVEC 86; ROĐ. 24.07.1981.
3. SINIŠA ĐURĐEVIĆ; HRVAT; BOJNIKOVEC 74; ROĐ. 14.6.1978.
4. ANA HERENDIĆ, HRVATICA, BOJNIKOVEC 68. ROĐ. 5.11.1980.
5. BRANKO HUZJAK; HRVAT; BOJNIKOVEC 91; ROĐ. 11.04.1967.
6. MIHAELA MIKLIN, HRVATICA, BOJNIKOVEC 34, ROĐ. 27.8.1980.
7. MARIJANA RAZUM, HRVATICA, BOJNIKOVEC 93, ROĐ. 8.9.1968.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA BUKOVJE KRIŽEVAČKO

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: TIHOMIR PURGER

1. TIHOMIR PURGER, HRVAT, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 118, ROĐ. 1.7.1976.
2. MLADEN DVORSKI, HRVAT, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 120, ROĐ. 12.5.1966.
3. MIROSLAV PETRAČIJA, HRVAT, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 112, ROĐ. 11.1.1962.
4. TOMISLAV HORVAT, HRVAT, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 57, ROĐ. 8.10.1978.
5. SILVIJA HORVAT, HRVATICA, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 57, ROĐ. 26.9.1979.
6. BRANKICA KRANJČEVIĆ, HRVATICA, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 8, ROĐ. 20.1.1970.
7. MARIJANA KRANJČEVIĆ, HRVATICA, BUKOVJE KRIŽEVAČKO 8, ROĐ. 4.5.1993.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA CAREVDAR

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA – CAREVDAR
Nositeljica liste: DANIJELA JAKOPOVIĆ

1. DANIJELA JAKOPOVIĆ, HRVATICA, CAREVDAR 57, rođ. 19.09.1977.
2. MIRKO SOKOLIĆ; HRVAT; CAREVDAR 51; rođ.06.01.1968.
3. CRNČIĆ FRANJO, HRVAT, NOVI BOŠNJANI 32, rođ. 28.11.1967.
4. DRAŽENKA SAKAČ, HRVATICA, CAREVDAR 77, rođ. 01.11.1976.
5. MLADEN LJUBEK; HRVAT; MALI CAREVDAR 31; rođ. 14.02.1969.
6. JASMINA ŠČRBAK, HRVATICA, CAREVDAR 32, rođ. 01.03.1988.
7. ŽELJKO KLARIĆ, HRVAT, KRIŽEVCI, STARI BOŠNJANI 20, rođ. 28.01.1957.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA CUBINEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
Nositelj liste: ZORAN JEŽIĆ

1. ZORAN JEŽIĆ; HRVAT; CUBINEC 92; rođ. 26.06.1988.
2. ŽELJKA BAŠTEK, HRVATICA, CUBINEC 5, ROĐ.11.02.1979,
3. ALEN DEGAČ; HRVAT; CUBINEC 137; rođ. 09.02.1991.
4. MATIJA PETROVIĆ, HRVAT; CUBINEC 98 B, ROĐ.07.09.1999.
5. MARIO VUK, HRVAT; CUBINEC 141, ROĐ. 09.09.1995.
6. ZVONIMIR PALIĆ, HRVAT; CUBINEC 100, ROĐ. 06.03.1957.
7. MILJENKO TRNINIĆ, HRVAT; CUBINEC 123, ROĐ.30.04.1964.

2. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj liste: BOŽEK BELAJ

1. BOŽEK BELAJ; HRVAT; CUBINEC 22; ROĐ. 05.01.1967.
2. STIPE VUČETIĆ, HRVAT, CUBINEC 129, ROĐ. 01.01.1956.
3. NENAD ROGINA, HRVAT, CUBINEC 99, ROĐ. 08.06.1983.
4. DARKO DEGAČ, HRVAT, CUBINEC 137, ROĐ. 16.11.1967.
5. SANDRA JAMBRUŠIĆ,HRVATICA, CUBINEC 11, ROĐ.27.11.1970.
6. ANTONIO JAMBRUŠIĆ, HRVAT, CUBINEC 11, ROĐ.15.01.1997.
7. BOŽIDAR KUKEC, HRVAT, CUBINEC 50; ROĐ. 16.12.1984.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA DIJANKOVEC

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA MJESNOG ODBORA – DIJANKOVEC
Nositelj liste: DRAŽEN IVANUŠIĆ

1. DRAŽEN IVANUŠIĆ, HRVAT, DIJANKOVEC 94, rođ. 16.12.1974.
2. DAMIR HARČA, HRVAT, DIJANKOVEC 71, rođ. 10.07.1979.
3. DARKO HARČA; HRVAT, DIJANKOVEC 74; rođ. 11.05.1984.
4. MILJENKO DRUKČEVIĆ, HRVAT, DIJANKOVEC 12, rođ.02.10.1990.
5. MARTINA HARČA, HRVATICA, DIJANKOVEC 74, rođ. 27.04.1982.
6. MARTINA HARČA, HRVATICA, DIJANKOVEC 71, rođ. 19.10.1995.
7. KSENIJA IVANUŠIĆ, HRVATICA, DIJANKOVEC 94, rođ. 15.09.1980.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA SREDNJI DUBOVEC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: ŽELJKO RUSAN

1. ŽELJKO RUSAN; HRVAT; SREDNJI DUBOVEC 26; rođ. 20.06.1965.
2. DRAŽEN RUSAN; HRVAT; SREDNJI DUBOVEC 17; rođ. 22.02.1964.
3. ZDRAVKO ZAJEC; HRVAT, SREDNJI DUBOVEC 49; rođ. 25.10.1970.
4. ZLATKO RUSAN; HRVAT; SREDNJI DUBOVEC 47; rođ. 28.03.1973.
5. ANTUN BAŠTEK; HRVAT; SREDNJI DUBOVEC 51; rođ. 10.06.1982.
6. BOŽIDAR ARKI; HRVAT, SREDNJI DUBOVEC 2; rođ. 22.12.1972.
7. IVAN ŽUŽIĆ; HRVAT, SREDNJI DUBOVEC 34, 03.05.1987.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA ĐURĐIC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA– HDZ
Nositelj liste: STJEPAN BUKOVČAN

1. STJEPAN BUKOVČAN; HRVAT; ĐURĐIC 83; ROĐ. 16.07.1966.
2. DANIJEL ŠARGAČ; HRVAT; NOVI ĐURĐIC 22; ROĐ. 03.01.1981.
3. IVAN LACKOVIĆ; ĐURĐIC 182, ROĐ.14.05.1994.
4. RENATO HRG; HRVAT; NOVI ĐURĐIC 85; ROĐ. 17.08.1984.
5. DEJAN BENJAK; HRVAT, ĐURĐIC 88, ROĐ.08.10.1996.
6. DALIBOR HRG, HRVAT, NOVI ĐURĐIC 156, ROĐ.23.03.1977.
7. KRISTIJAN KANEŠIĆ, HRVAT, ĐURĐIC 209, ROĐ.12.07.1983.

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DRAGUTIN LACKOVIĆ

1. DRAGUTIN LACKOVIĆ, HRVAT, ĐURĐIC 126, ROĐ.25.07.1986.
2. JOSIP KOVAČ, HRVAT, KRIŽEVAČKI LEMEŠ 89, ROĐ.18.01.1989.
3. KRISTINA MATUŠKO, HRVATICA, NOVI ĐURĐIC 40, ROĐ.20.06.1979.
4. ĐURO TOPLJAK, HRVAT, ĐURĐIC 51, ROĐ.20.04.1980.
5. IVANA VUKALOVIĆ; HRVATICA; LEMEŠ KRIŽEVAČKI 28; rođ. 08.06.1994.
6. NENAD LACKOVIĆ, HRVAT, NOVI ĐURĐIC 31, ROĐ.09.07.1985.
7. DANIJELA CRNKOVIĆ; HRVATICA; ĐURĐIC 59; rođ. 10.09.1983.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA ERDOVEC

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DRAŽEN HARČA

1. DRAŽEN HARČA, HRVAT, ERDOVEC 20, ROĐ. 22.02.1971.
2. DRAŽEN LEDINSKI, HRVAT, ERDOVEC 115. ROĐ. 06.12.1976.
3. ANDREJA PICIG, HRVATICA, ERDOVEC 110, ROĐ.29.10.1978.
4. MARTINA ARKI, HRVATICA, ERDOVEC 118, ROĐ. 04.09.1981.
5. ĐURĐA REŠETAR, HRVAT, ERDOVEC 105, ROĐ. 25.07.1974.
6. ŽELJKO KOZUMPLIK, HRVAT, ERDOVEC 12, ROĐ.23.03.1974.
7. IVAN PICIG, HRVAT, ERDOVEC 47, ROĐ. 22.04.1974.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA GLOGOVNICA

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: DRAGAN ŠKARA

1. DRAGAN ŠKARA, HRVAT, DONJA GLOGOVNICA 119, rođ. 28.09.1966.
2. ZDENKO MAJHEN, HRVAT, GORNJA GLOGOVNICA 32, rođ. 20.08.1966.
3. KRUNOSLAV SUČIĆ,HRVAT, MARINOVEC 31,rođ: 29.08.1977.
4. NIKOLA BRATIĆ, HRVAT, JARČANI 80, rođ: 06.12.1986.
5. ZLATKO ŠTABIĆ, HRVAT, DONJA GLOGOVNICA 62, rođ: 22.02.1956.
6. ZDENKO HABUN, HRVAT, GORNJA GLOGOVNICA 64, ROĐ. 07.03.1971.
7. IVICA BLAŽEVIĆ,HRVAT, MARINOVEC 80, rođ: 13.06.1969.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA GORNJI DUBOVEC

1 KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: STJEPAN BOROŠA

1. STJEPAN BOROŠA, HRVAT, GORNJI DUBOVEC 12, ROĐ, 09.09.1966.
2. MLADEN PIČAK, HRVAT, BEKETINEC 18,ROĐ: 04.09.1972.
3. MARIJANA RUSAN, HRVATICA, KUČARI 22, ROĐ.15.03.1973.
4. SLAVOLJUB DUBRAVEC, HRVAT, BEKETINEC 2, ROĐ. 25.08.1976.
5. BOŽICA BREZJAN, HRVATICA,KUČARI 35,ROĐ 04.09.1953.
6. LUCIJA KRALJ, HRVATICA, KUČARI 31 ROĐ: 14.11.1998.
7. DRGUTIN LETOJA, KUČARI 16, ROĐ. 15.08.1964.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA IVANEC KRIŽEVAČKI

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: STJEPAN MATEJAŠ

1. STJEPAN MATEJAŠ; HRVAT; IVANEC KRIŽEVAČKI 22; rođ. 11.12.1957.
2. SNJEŽANA HUBZIN; HRVATICA; IVANEC KRIŽEVAČKI 80; rođ. 15.05.1969.
3.BORIS ŠETAJ; HRVAT; IVANEC KRIŽEVAČKI 72; rođ 12.09.1954.
4. MARIJAN MRVČIĆ; HRVAT; IVANEC KRIŽEVAČKI 49; rođ 01.02.1956.
5. MARINA LUKAČIĆ; HRVATICA; IVANEC KRIŽEVAČKI 81; rođ. 20.08.1972.
6. VALERIJA BABIĆ, HRVATICA; IVANEC KRIŽEVAČKI 64; rođ. 10.01.1982.
7. JOSIP LUKAČIĆ; HRVAT; IVANEC KRIŽEVAČKI 140; rođ 27.12.1985.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA KLOŠTAR VOJAKOVAČKI

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA-HDZ
Nositeljica liste: MARINA HUDOLETNJAK

1. MARINA HUDOLETNJAK;HRVATICA;KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, RAJIĆI 9;rođ 21.02.1979.
2. ANĐELKO ŠANJČIĆ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, RAJIĆI 9, rođ 21.10.1973.
3. VELIMIR PODGAJSKI; HRVAT, KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, GORNJANI 33; rođ 11.08.1964.
4. VESNA KIŠ; HRVATICA; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, CESTA 33; rođ 27.07.1957.
5. GORDANA HABJANOVIĆ; HRVATICA; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, GORNJANI 52, rođ 24.03.1954.
6. HRVOJE BAŠIĆ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, RAJIĆI 11; rođ 02.03.1990.
7. ZVONIMIR IMBRIŠIĆ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, RAJIĆI 7; rođ 19.05.1952.

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: JOSIP VEČENAJ

1. JOSIP VEČENAJ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, GAŠPARIĆI 33; rođ 09.11.1974.
2. NATAŠA GAŠPARIĆ; HRVATICA; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, GAŠPARIĆI 31; rođ 17.05.1974.
3. IVICA GAŠPARIĆ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, BREZOV MOST 30; rođ 23.06.1974.
4. VALENTINA PODOLSKI; HRVATICA; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, RAJIĆI 5; rođ 01.06.1976.
5. SLAĐANA DEUŠ; HRVATICA; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, GAŠPARIĆI 32 ;rođ 13.04.1979.
6. STJEPAN ĐURIČIĆ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, DOLJNJANI 25; rođ 16.02.1978.
7. TIHOMIR JAGUŠIĆ; HRVAT; KLOŠTAR VOJAKOVAČKI, KLOŠTAR 28; rođ 28.02.1981.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA MAJUREC

1.HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: DRAGUTIN PETRIĆ

1. DRAGUTIN PETRIĆ, HRVAT,MAJUREC CESTA 70 rođ: 25.08.1963.
2. ŽELJKO KUMP, HRVAT, MAJUREC CESTA 121, rođ: 23.05.1976.
3. JOSIP PETRIĆ, HRVAT, MAJUREC CESTA 70, rođ; 06.05.1989.
4. SUZANA HORVAT,HRVATICA, MAJUREC 5, rođ: 22.09.1972.
5. PETAR MAROLIN,HRVAT, MAJUREC 37, rođ: 29.06.1964.
6. IVANA ČEREDAR,HRVATICA,MAJUREC CESTA 27, rođ: 07.05.1998.
7. LJILJANA KUMP, HRVATICA,MAJUREC CESTA 121. Rođ: 06.10.1986.

LISTA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA MAJUREC

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZLATKO JANDRAŠEC

1. ZLATKO JANDRAŠEC, HRVAT, MAJUREC 67, ROĐ. 21.09.1967.
2. LUCIJA VRABEC SRBLJINOVIĆ,HRVATICA , MAJUREC 52, ROĐ. 29.10.1987.
3. IVAN RADOTOVIĆ, HRVAT, MAJUREC CESTA 74, ROĐ. 04.11.1982.
4.RENATA RAJIĆ,HRVATICA,MAJUREC 34,ROĐ. 16.07.1985.
5.KRUNOSLAV PEČARIĆ,HRVAT, MAJUREC 41, ROĐ. 14.11.1971.
6.BOŽIDAR BEREND,HRVAT, MAJUREC CESTA 89. ROĐ.16.12.1982.
7.MAGDALENA VRABEC,HRVATICA ,MAJUREC 52. ROĐ. 28.07.1989.

3. LISTU ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA MAJUREC

KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj lite: DEAN KUZIJEV

1.DEAN KUZIJEV, HRVAT, MAJUREC 27, ROĐ. 15.06.1965.
2. IVAN SOKAČ,HRVAT,MAJUREC 61, ROĐ. 06.06.1978.
3. SNJEŽANA BELANI,HRVATICA, MAJUREC 26. ROĐ: 14.05.1973.
4. SANELA BEREND,HRVATICA, MAJUREC 1, ROĐ: 22.08.1980.
5. GORAN GOLE, HRVAT, MAJUREC CESTA 51. ROĐ. 18.11.1979.
6. ŽELKA MAROLIN, HRVATICA, MAJUREC 37. ROĐ: 16.03.1967.
7. JOSIP BELJAK, HRVAT, MAJUREC CESTA 175, ROĐ: 25.04 1956.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA NOVAKI RAVENSKI

1 . KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DARKO RUŽIĆ

1. DARKO RUŽIĆ; HRVAT; NOVAKI RAVENSKI 57; rođ 26.11.1982.
2. SAŠA PREMRL; HRVAT; NOVAKI RAVENSKI 28; rođ 20.09.1984.
3. MILJENKO SOBOTA; HRVAT; NOVAKI RAVENSKI 51; rođ 09.01.1975.
4. ANTONIO VALEK; HRVAT; NOVAKI RAVENSKI 65; rođ 07.12.1990.
5. ZDRAVKA BILJEŠKO; HRVATICA; NOVAKI RAVENSKI 47; rođ 05.06.1975.
6. BERNARDICA KOLENIĆ;HRVATICA; NOVAKI RAVENSKI 10; rođ 19.01.1973.
7. SANDRA PREMRL; HRVATICA; NOVAKI RAVENSKI 18; rođ 19.02.1978.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA OSIJEK VOJAKOVAČKI

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MILADIN VITANOVIĆ

1. MILADIN VITANOVIĆ,SRBIN, OSIJEK VOJAKOVAČKI, DRETVARI 29, rođ:09.11.1990.
2. RADOMIR ŠUKA,SRBIN, OSIJEK VOJAKOVAČKI, DRETVARI 27, rođ: 20.04.1984.
3. SLAĐANA GNJEČ, HRVATICA, OSIJEK VOJAKOVAČKI, DRETVARI 21,rođ: 16.03.1980.
4. IVAN HABDIJA,HRVAT, OSIJEK VOJAKOVAČKI, HABDIJE 39A rođ: 01.02.1994.
5. ZDENKO IGRIĆ, HRVAT, OSIJEK VOJAKOVAČKI,HABDIJE 37 rođ:08.12.1979.
6. DRAGANA ŠUKA, SRPKINJA, OSIJEK VOJAKOVAČKI,DRETVARI 31, rođ: 14.08.1999.
7. BOJANA DUKIĆ,SRPKINJA, OSIJEK VOJAKOVAČKI,SRDIJE 44,rođ: 11.03.1998.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA PAVLOVEC RAVENSKI

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIN KRALJ

1. MARIN KRALJ, HRVAT, PAVLOVEC RAVENSKI 59, rođ: 17.04.1979.
2. MILJENKO LETOJA, HRVAT, PAVLOVEC RAVENSKI 25, rođ: 20.11.1985.
3. DRAŽEN LOČAR, HRVAT, DOLJANEC 41, rođ: 03.06.1970.
4. DARKO LETOJA, HRVAT, PAVLOVEC RAVENSKI 1, rođ: 12.05.9165.
5. ŽELJANA OCVIREK, HRVATICA, PAVLOVEC RAVENSKI 24, rođ: 11.04.1985.
6. NATAŠA FEREČIĆ KUCEN ,HRVATICA, DOLJANEC 24, rođ: 23.10 1990.
7.  IVANA MRNJAVČIĆ,HRVATICA, PAVLOVEC RAVENSKI 33, rođ: 27.11.9186.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA POLJANA KRIŽEVAČKA

1. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj liste: FRANJO LUKAČIĆ

1. FRANJO LUKAČIĆ, HRVAT, POLJANA KRIŽEVAČKA 15, rođ:29.07.1960.
2. IVKA MUŽIĆ, HRVATICA, POLJANA KRIŽEVAČKA 68, rođ: 12.12.1954.
3. RUŽICA PERAKOVIĆ,HRVATICA, POLJANA KRIŽEVAČKA 18, rođ : 05.04.1955.
4. MARIJA DLESK, HRVATICA, POLJANA KRIŽEVAČKA 100, rođ: 18.12.1954.
5.MARIJA LUKAČIĆ, HRVATICA, POLJANA KRIŽEVAČKA 15, rođ: 27.11.1964.
6.STJEPAN MUŽIĆ, HRVAT, POLJANA KRIŽEVAČKA 68, rođ: 01.12.1951.
7.DALIBOR KOPRIĆ, HRVAT, POLJANA KRIŽEVAČKA 60, rođ: 24.01.1981.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA PODGAJEC

1. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA – HDS
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: JOSIP ŠIMUNČIĆ

1. JOSIP ŠIMUNČIĆ, HRVAT, PODGAJEC 24, rođ 11.02.1957.
2. SINIŠA MIKULEC, HRVAT,PODGAJEC 18 rođ 18.04.1982.
3. VALENTINA ŠIMUNČIĆ, HRVATICA PODGAJEC 79 rođ: 31.12.1985.
4. ANDREJA PETRIĆ, HRVATICA, PODGAJEC 3 rođ: 26.09.1996.
5. DRAŽEN HORVAT,HRVAT, PODGAJEC 21 rođ: 12.01.1974.
6. IVAN JAJIĆ, HRVAT, PODGAJEC 71 rođ : 28.10.1949.
7.KATIĆA JAKOPOVIĆ, HRVATICA, PODGAJEC 56 rođ: 27.11.1976.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA SVETA HELENA

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: STJEPAN STRUČIĆ

1. STJEPAN STRUČIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 104; rođ. 02.06.1958.
2. DRAGANA SRBLJINOVIĆ; HRVATICA; SVETA HELENA 2; rođ 18.04.1986.
3. TOMISLAV STRUČIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 133; rođ. 28.07.1990.
4. FRANJO SRBLJINOVIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 69; rođ 21.01.1979.
5. MARTINA ŠVAGELJ; HRVATICA; SVETA HELENA 70; rođ 29.10.1988.
6. STJEPAN ŠIMUNČIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 146; rođ 05.07.1970.
7. STANISLAV KRAMARIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 106; rođ 13.10.1964.

2. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA-HSS
Nositelj liste: MIROSLAV STRUČIĆ

1. MIROSLAV STRUČIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 62; rođ 28.09.1972.
2. KRISTIJAN KEMENOVIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 119; rođ 15.12.1987.
3. DAMIR PEPELKO; HRVAT; SVETA HELENA 32; rođ 03.08.1975.
4. MARINA STRUČIĆ; HRVATICA; SVETA HELENA 62; rođ 01.07.1977.
5. LUKA KEMENOVIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 149; rođ 06.03.1995.
6. MIHAELA STRUČIĆ; HRVATICA; SVETA HELENA 62; rođ 11.09.1999.
7. MARIJANA ŠVAGELJ; HRVATICA; SVETA HELENA 82; rođ 23.09.1995.

3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZDENKO SRBLJINOVIĆ

1. ZDENKO SRBLJINOVIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 55; rođ 20.01.1977.
2. SLOBODAN STRUČIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 122; rođ 08.04.1981.
3. ŽELJKO KOSTIBOL; HRVAT; SVETA HELENA 37; rođ 26.04.1978.
4. JOSIP STRUČIĆ; HRVAT; SVETA HELENA 64; rođ 26.03.1976.
5. ĐURĐICA SOKAČ; HRVATICA; SVETA HELENA 76; rođ 18.04.1980.
6. PETRA STRUČIĆ; HRVATICA; SVETA HELENA 106; rođ 25.05.1996.
7. IVANA ŠTRAGELJ; HRVATICA; SVETA HELENA 97; rođ 17.12.1983.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA PRIKRAJ KRIŽEVAČKI

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA-HDZ

Nositelj liste: MARIO PEČNIK

1. MARIO PEČNIK; HRVAT; SVETI MARTIN 29; rođ. 08.09.1973.
2. ŠTEFICA JAKI; HRVATICA; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 53; rođ. 28.12.1967.
3. KRUNO HABIJANEC; HRVAT; SVETI MARTIN 1; rođ. 18.11.1972.
4. IGOR KUŠEC; HRVAT; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 54; rođ. 06.10.1988.
5. LEONARDO BREZJAN; HRVAT; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 21; rođ 14.10.1988.
6. KRISTINA KUŠEC; HRVATICA; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 54; rođ 08.03.1986.
7. STJEPAN ĐURAKIĆ; HRVAT; SVETI MARTIN 25; rođ. 06.12.1961.

2. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

Nositelj liste: DUBRAVKO MATEKOVIĆ

1. DUBRAVKO MATEKOVIĆ; HRVAT; SVETI MARTIN 27; rođ 11.03.1973.
2. IVAN DRČEC; HRVAT; SVETI MARTIN 11; rođ 16.01.1987.
3. ZDRAVKO KOPRIĆ; HRVAT; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 63; rođ 20.02.1988.
4. HELENA KRPANIĆ; HRVATICA; SVETI MARTIN 33; rođ 30.06.1991.
5. LIVIJA JAKOPOVIĆ; HRVATICA; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 48; rođ 05.11.1978.
6. VESNA GEGAČ; HRVATICA; SVETI MARTIN 30; rođ 14.01.1978.
7. ZLATKO MIJAK; HRVAT; PRIKRAJ KRIŽEVAČKI 68; rođ 14.01.1986.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA ŠPIRANEC

1. SOCIJAL DEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
Nositeljica liste: MATEJA VRBEK

1. MATEJA VRBEK; HRVATICA; ŠPIRANEC 31; rođ. 17.02.1993.
2. NIKOLA PAVLIC; HRVAT; STARA VES RAVENSKA 6 ; rođ 08.12.1994.
3. MARIO ZAREP; HRVAT; ŠPIRANEC 1; rođ 04.02.1979.
4. NIKOLA MUŽIĆ; HRVAT; STARA VES RAVENSKA 8; rođ 23.08.1987.
5. MATEJA KRAMAR; HRVATICA; ŠPIRANEC 92, rođ 28.07.1993.
6. MARIN PAVLIC; HRVAT; ŠPIRANEC 49; rođ 16.10.1999.
7. TOMISLAV VRBEK; HRVAT; ŠPIRANEC 31; rođ 13.09.1985.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA VEĆESLAVEC

1. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA-HDS
Nositeljica liste: GORDANA HORVAT

1. GORDANA HORVAT; HRVATICA; POVELIĆ 72; rođ 31.08.1983.
2. DARKO VITEZ; HRVAT; VEĆESLAVEC 50; rođ. 30.06.1967.
3. LJILJANA JAKČIN; HRVATICA; RUŠEVAC 63; rođ 05.05.1974.
4. VLADIMIR ŠKVORC; HRVAT; POVELIĆ 38; rođ. 19.12.1945.
5. ŽELJKO HORVAT; HRVAT; POVELIĆ 72; rođ 04.03.1969.
6. MARIJAN HARMICAR; HRVAT; RUŠEVAC 52; rođ 19.05.1958.
7. MARIO MARČETA; HRVAT; VEČESLAVEC 74; rođ. 06.07.1981.

2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA-HDZ
Nositeljica liste: ANA ČMAREC

1. ANA ČMAREC; HRVATICA; RUŠEVAC 81; rođ 06.10.1993.
2. JOSIP RAJN; HRVAT; POVELIĆ 64; rođ 19.02.1949.
3. DRAŽEN BABIĆ; HRVAT; VEĆESLAVEC 20; rođ 08.03.1977.
4. IVANKA ŠKVORC; HRVATICA; RUŠEVAC 73a; rođ 30.10.1966.
5. STJEPAN HUDOLETNJAK; HRVAT; POVELIĆ 80 ; rođ 10.08.1955.
6. STJEPAN CRNČIĆ; HRVAT; RUŠEVAC 78; rođ 21.12.1983.
7. BOŽIDAR DRVAČ; HRVAT; VEĆESLAVEC 32; rođ 01.04.1976.

3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ZDENKO MARENIĆ

1. ZDENKO MARENIĆ; HRVAT, RUŠEVAC 68; rođ 21.01.1967.
2. DRAŽEN JAKČIN; HRVAT; RUŠEVAC 61; rođ 25.07.1974.
3. MARIJANA CRNČIĆ; HRVATICA; RUŠEVAC 50 ; rođ 03.01.1984.
4. MIŠO MARČETA; HRVAT; VEĆESLAVEC 4 ; rođ 07.02.1986.
5. IVANČICA VITEZ; HRVATICA; VEĆESLAVEC 44; rođ 21.07.1975.
6. MIJO MARKULINČIĆ; HRVAT; POVELIĆ 90; rođ 21.03.1955.
7. DANIJELA IŠTVANOVIĆ; HRVATICA; RUŠEVAC 40; rođ 14.04.1977.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA VELIKI POTOČEC

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: MARIO GRBEŠIĆ

1. MARIO GRBEŠIĆ; HRVAT; VELIKI POTOČEC 111; rođ 22.03.1976.
2. BRANKA PEČARIĆ; HRVATICA; VELIKI POTOČEC 57; rođ 01.10.1959.
3. MARIJAN KRALJ; HRVAT; VELIKI POTOČEC 82; rođ 04.08.1949.
4. MARKO BUŽIĆ; HRVAT; VELIKI POTOČEC 73; rođ 13.12.1991.
5. ANĐELKA BALIĆ; HRVATICA; VELIKI POTOČEC 58 ; rođ 22.08.1967.
6. DINKO GRDIĆ; HRVAT; ŠIROKO BREZJE 14; rođ 13.09.1982.
7. MARIJA GUŽVINEC; HRVATICA; ŠIROKO BREZJE 24 ; rođ 19.02.1976.

LISTU KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA VELIKI RAVEN

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: DANIEL SREČEC

1. DANIEL SREČEC; HRVAT; LEMEŠ 1; rođ. 07.07.1986.
2. FRANJO TEPEŠ; HRVAT; VELIKI RAVEN 126; rođ 25.03.1966.
3. IVAN DRLJAČIĆ; HRVAT; VELIKI RAVEN 97; rođ 07.01.1976.
4. LEONITA ŠPANIĆ; HRVATICA; VELIKI RAVEN 1a ; rođ 16.06.1976.
5. FRANJO JURŠETIĆ; HRVAT; LEMEŠ 95; rođ 10.09.1965.
6. MARINA GOLUBIĆ; HRVATICA; LEMEŠ 18, rođ 22.02.1973.
7. RENATA BLAŽINČIĆ; HRVATICA; VELIKI RAVEN 114, rođ 15.05.1976.

LISTA KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA VELIKE SESVETE

1. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositelj liste: ĐURO POROPAT

1. ĐURO POROPAT; HRVAT; MALE SESVETE 45; rođ. 25.04.1955.
2. DRAŽEN CETUŠIĆ; SRBIN; MALE SESVETE 44; rođ. 24.06.1969.
3. SUZANA ĐURINIĆ, HRVATICA,VELIKE SEVETE 49, rođ: 10.10.1974.
4.ŠTEFANIJA BOBOVEC,HRVATICA, VELIKE SESVETE 32, rođ : 05.01.1954.
5.JOSIP DVEČKO; HRVAT; VELIKE SESVETE 72; rođ. 20.01.1952.
6. RANKA DULIKRAVIĆ, SRPKINJA, VELIKE SESVETE 150, rođ: 08.12.1978.

MILOŠ MILETIĆ, SRBIN, MALE SESVETE 11, rođ: 15.03.1972.

LISTE KANDIDATA ZA IZBOR ČLANICA/ČLANOVA VIJEĆA MJESNOG ODBORA VOJAKOVAC

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
Nositelj liste: JOSIP VRBIĆ

1. JOSIP VRBIĆ; HRVAT; ČABRAJI 39, rođ 08.08.1985.
2. STJEPAN GLAVICA; HRVAT; VOJAKOVAC 209; rođ 23.03.1988.
3. MIODRAG HRKOVIĆ; HRVAT; ČABRAJI 35; rođ 28.10.1975.
4. DRAGO VRBIĆ; HRVAT; ČABRAJI 39; rođ 27.04.1963.
5. MILAN HUBZIN; HRVAT; ČABRAJI 18; rođ. 10.01.1941.
6. JOZO DUJMOVIĆ; HRVAT; VOJAKOVAC 11; rođ 30.11.1966.
7. BERISLAV ŽUNIĆ;HRVAT; POBRĐANI VOJAKOVAČKI 4; rođ 24.01.1961.

2. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj liste: IVICA HRUPEK

1. IVICA HRUPEK; HRVAT; VOJAKOVAC 119; rođ 05.08.1959.
2. SANJA LOVRIĆ; HRVATICA; VOJAKOVAC 110, rođ 04.03.1985.
3. ĐURĐICA LJATIFI; HRVATICA; VOJAKOVAC 128; rođ 04.07.1980.
4. VALENTINA LOVRIĆ; HRVATICA; VOJAKOVAC 110, rođ 14.09.1991.
5. ĐURO MATUŠKO; HRVAT; VOJAKOVAC 127; rođ 20.02.1959.
6. SLOBODAN PAVLOVIĆ; SRBIN; VUJIĆI VOJAKOVAČKI 1; rođ 25.05.1974.
7. GORAN MATEJAŠ; HRVAT; VUJIĆI VOJAKOVAČKI 20; rođ 13.04.1971.

3. KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
Nositeljica liste: ALEKSANDRA MIJIĆ

1. ALEKSANDRA MIJIĆ; SRPKINJA; VOJAKOVAC 60; rođ 18.03.1979.
2. KRUNOSLAV ŠTEFOIĆ; HRVAT; VOJAKOVAC 114; rođ 04.08.1979.
3. VASO VUJIĆ; HRVAT; VUJIĆI VOJAKOVAČKI 21; rođ 20.05.1958.
4. MARTINA HRKOVIĆ; HRVATICA; ČABRAJI 35; rođ 27.05.1979.
5. EMINA GOLUB; HRVATICA; VOJAKOVAC 202; rođ 16.01.1982.
6. MIROSLAV RAKIĆ; HRVAT; VOJKOVAC 202; rođ 10.06.1993.
7. TOMO VUJIĆ; HRVAT; VUJIĆI VOJAKOVAČKI 58; rođ 23.04.1960.

Možda vam se svidi

Komentiraj

Tvoja e-mail adresa neće se nigdje vidjeti javno