Marko Leljak vodeći, Antonio Kossi četvrti nakon motocrossa u Kozarevcu

11312601_455941647907466_2600262220394429769_o_GP_Lobor_Antonio_KossiU četvrtak 4. lipnja 2015. na stazi “Karasov Brijeg“ u Kozarevcu je održana peta utrka prvenstva Hrvatske u motocrossu. Kako javlja portal MX-CRO, u MX Open klasi, u prvoj vožnji pobijedio je Marko Leljak ispred domaćeg vozača Hrvoja Karasa te Mateja Jaroša. U drugoj vožnji, Leljak je imao par pehova te je pao i izgubio priključak za vodećima, a borbu za prvo mjesto su vodili Jaroš i Karas. Pred sam kraj utrke, vodeću poziciju su par puta izmijenjivali, ali Jaroš je iskoristio priliku te 2 kruga pred kraj zaobišao Karasa i osvojio prvo mjesto.

Antonio Kossi iz Križevaca u obje je utrke najjače MX Open klase završio na četvrtom mjestu.
– Obje utrke su bile zanimljive i napete do samog kraja, unatoč velikim vrućinama uspio sam izdržati, izjavio je za Križevci.info Kossi, koji nakon pet odvoženih utrka drži četvrtu poziciju u poretku za prvenstvo Hrvatske, dok Leljak dijeli čelnu poziciju s Jarošom.
Prije ljetne pauze predstoje još samo dvije utrke za prvenstvo Hrvatske, od kojih je prva u Rakovom Potoku 21. lipnja.