1. HRL: KTC – Moslavina (Kutina) 25-22

Rukomet_sport_lopteKRIŽEVCI – U susretu 20. prvoligaškog kola rukometaši križevačkog KTC-a na svojem su terenu slavili protiv momčadi Moslavine iz Kutine rezultatom 25-22. Gosti su potvrdili da s razlogom zauzimaju mjesta u samom vrhu tablice, držeći gotovo cijelo prvo poluvrijeme vodstvo, da bi KTC došao do izjednačenja tek u 25. minuti. Drugo poluvrijeme, iako stalno s prednošću domaće momčadi, ali i stalno sustizanje Moslavaca, pokazalo je borben i čvrst rukomet, u kojem je KTC pod vodstvom Dragutina Miklečića.U domaćoj momčadi pet puta među strijelce upisao se Anzulović, a po četiri puta Lovrenčić, te braća Roman i Neven Predojević. Iduće nedjelje Križevčani su ponovn o domaćini, u 21. kolu dočekuju Crikvenicu.(RKC)