Čak 430 karatista na 1. KTC-ovom turniru

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKRIŽEVCI – Na prvom međunarodnom karate turniru Križevci open sudjelovalo je 430 natjecatelja iz naše zemlje i Mađarske, te seniorska muška reprezentacija Hrvatske. Natjecanje je organizirao Karate klub KTC, koji je zadovoljan velikim odazivom i kvalitetnim borbama. One su se vodile u svim kategorijama, od mlađih kadeta sve do seniora, kao i u Open kategorijama. Među ostalima, na turniru su sudjelovala sva četiri kluba iz naše županije: Đurđevac, Koprivnica, Podravka, te križevački KTC. Spomenimo i da su domaćini osvojili ukupno 14 medalja, od toga dva zlata, četiri srebra i osam bronci, a klubovi iz naše županije ukupno više od 30 medalja.(RKC)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Sve je prošlo odlično. Došlo je više boraca nego što smo očekivali. Zadovoljni smo i sa mnogobrojnim čestitkama koje smo primili za organizaciju. Trudili smo se da sve ide po planu i programu pa je tako turnir počeo u 10:00 sati i trajao sve do 19:00 sati. Suđenje je bilo korektno. Bilo je mnogo vrhunskih borbi a tomu je pridonijelo sudjelovanje muške nacionalne seniorske selekcije. Koliko su borbe bila na vrhunskoj razini govori i činjenica da su se u OPEN kategoriji borili borci koji su osvajači 5 medalja na europskim i svjetskim prvenstvima,” za CRORING je rekao glavni organizator Siniša Katavić koji je ujedno i predsjednik karate kuba “KTC Križevci”.(croring.com)

Možda vam se svidi
  Subscribe  
Obavijesti me o
Snježana Hadrović
Snježana Hadrović

Snježana Hadrović liked this on Facebook.

Tamara Cvetko
Tamara Cvetko

Tamara Cvetko liked this on Facebook.

Ljuti građanin ovog jebenog grada!!!
Ljuti građanin ovog jebenog grada!!!

Borac nije dosel.

Brankica Knok
Brankica Knok

bravo karatistima iz križevaca