Čak 430 karatista na 1. KTC-ovom turniru

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKRIŽEVCI – Na prvom međunarodnom karate turniru Križevci open sudjelovalo je 430 natjecatelja iz naše zemlje i Mađarske, te seniorska muška reprezentacija Hrvatske. Natjecanje je organizirao Karate klub KTC, koji je zadovoljan velikim odazivom i kvalitetnim borbama. One su se vodile u svim kategorijama, od mlađih kadeta sve do seniora, kao i u Open kategorijama. Među ostalima, na turniru su sudjelovala sva četiri kluba iz naše županije: Đurđevac, Koprivnica, Podravka, te križevački KTC. Spomenimo i da su domaćini osvojili ukupno 14 medalja, od toga dva zlata, četiri srebra i osam bronci, a klubovi iz naše županije ukupno više od 30 medalja.(RKC)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Sve je prošlo odlično. Došlo je više boraca nego što smo očekivali. Zadovoljni smo i sa mnogobrojnim čestitkama koje smo primili za organizaciju. Trudili smo se da sve ide po planu i programu pa je tako turnir počeo u 10:00 sati i trajao sve do 19:00 sati. Suđenje je bilo korektno. Bilo je mnogo vrhunskih borbi a tomu je pridonijelo sudjelovanje muške nacionalne seniorske selekcije. Koliko su borbe bila na vrhunskoj razini govori i činjenica da su se u OPEN kategoriji borili borci koji su osvajači 5 medalja na europskim i svjetskim prvenstvima,” za CRORING je rekao glavni organizator Siniša Katavić koji je ujedno i predsjednik karate kuba “KTC Križevci”.(croring.com)

Vezano
4 komentara
  1. Ljuti građanin ovog jebenog grada!!! piše:

    Borac nije dosel.

  2. Brankica Knok piše:

    bravo karatistima iz križevaca

Komentari su zatvoreni.