Remi Koprivnice, pobjeda Virja i poraz Križevaca

KOPRIVNICA – U petom kolu Treće hrvatske nogometne lige sjever nogometaši Koprivnice na teškom gostovanju u Nedelišću s istoimenim domaćinom podijelili su bodove odigravši 1-1. Koprivnica je povela u 62. minuti pogotkom Jambrušića da bi domaćin 20-ak minuta kasnije poravnao iz kaznenog udarca. U slijedećem kolu koprivnički trećeligaš ugostit će Slatinu. Podravac iz Virja iskoristio je prednost domaćeg travnjaka pobijedivši pogocima Šklebara, Hrženjaka, Manojlovića i Grgića momčad Graničar iz Kotoribe 4-2. U slijedećem kolu momčad Vjekoslava Vučeta ugostit će Bjelovar, no prije toga Podravac će sutra s početkom u 15.30 sati na svom travnjkau u 1/16i finala hrvatskog nogometnog Kupa prolaz u slijedeći krug pokušati izboriti protiv prvoligaša Varaždina. Križevci su na gostovanju u Nedeljancu izgubili od istoimene momčadi 2-1. Križevčane je potopio Kapeš, postigavši oba pogotka dok je za goste jedini pogodak dao Kranjčević.