Osmi put za redom moto vozači klupski osvojili prvo mjesto

KRIŽEVCI – Križevački moto vozači priveli su kraju još jednu uspješnu sezonu s osvojena dva naslova prvaka te osmi puta uzastopno osvojenim klupski prvim mjestom. Na posljednjoj utrci sezone, koja je vožena na Grobniku te bodovana za Alpe Adria kup i prvenstvo Hrvatske, u klasi 125 SP križevački vozač Renato Novosel zauzeo je prva mjesta u oba natjecanja te tako potvrdio naslov prvaka. Robert Prožek u istoj klasu zauzeo je treće mjesto u prvenstvu Hrvatske. U klasi 600 SST Luka Tomasini zauzeo je prvo mjesto u prvenstvu Hrvatske i drugo u Alpe Adria kupu te je postao prvakom države. U klasi 600 SST Ivan Višak zauzeo je četvrto, Marko Višak peto, Renato Novosel šesto, te Lovorko Brajević sedmo mjesto. Moto klub Križevci u ukupnom poretku u konkurenciji osam klubova zauzeo je uvjerljivo prvo mjesto. (RKC)