Dramatičan poraz ‘Mlinarica’ u Ivancu

U 4. kolu 3. hrvatske rukometne lige Sjever za rukometašice, igračice ŽRK Minar su na gostovanju u Ivancu kod ŽRK Ivanec u dramatičnoj utakmici poražene rezultatom 35:34 (16:20). Iako su ‘Mlinarice’ bolje otvorile utakmicu i razliku od 4 do 5 pogodaka održali do kraja prvog poluvremena, drugo je poluvrijeme krenula serija domaćina potpomognuta sucima iz susjednog Varaždina. U posljednjoj je minuti, pri izjednačenju, suda isključio dvije igračice Mlinara, a domaće igračice su pogotkom po prvi put u utakmici povele, a zatim i pobijedile.
Za ŽRK Mlinar su nastupile: Kristina Renjak, Manuela Horvat 2, Marija Beljo, Magdalena Taritaš 3, Ivana Mjadak, Ines Grbus 13, Sara Busija 2, Andreja Mikulčić 1, Marijana Blažun 6, Barbara Ehrenberger 5, Martina Švagelj, Nikolina Šatvar. Trener: Dario Sokač, prof.