Juniori Radnika poraženi u Murskom Središću

Jučer su juniori Radnika gostovali u Murskom Središću i izgubili od istoimene ekipe rezultatom 84:73. Bila je to utakmica 5. kola drugog dijela prvenstva za plasman na prvenstvo Hrvatske. Utakmica je bila puna oscilacija jedne i druge momčadi, pa se tako rezultat kretao po deset koševa razlike za jednu pa kroz par minuta za drugu momčad. U vrlo uzbudljivoj i atraktivnoj utakmici Radnikovi su juniori izvukli deblji kraj. Previše promašenih zicera tijekom čitave utakmice, a posebno u zadnjoj četvrtini koštali su naše košarkaše na kraju poraza. Za KK Radnik su igrali i postigli koševe: Anđelić J., Delić F. 4, Samardžija M. 16, Nervo D. 11, Prstec B. 17, Pomper L. 2, Martinčić I. 14, Beljo J., Kirin M. 9. Trener: Saša Šikić. Posljednju prvenstvenu utakmicu Radnikovi će juniori odigrati na domaćem parketu protiv ekipe “Škola košarke Vindija” iz Varaždina, u nedjelju 5. travnja 2009. u 18 sati u dvorani gimnazije.