Rukometaši KTC-a pobijedili u Varaždinu

Rukometaši KTC-a su očekivano lako došli do pobjede u Varaždinu, u utakmici protiv posljednje plasirane ekipe u 3. ligi sjever Varteksa DC 2. Od samog početka gostujući KTC imao je vodstvo i postepeno ga pametnom igrom povećavao do devet golova razlike na poluvremenu. U drugom dijelu utakmice domaćin ulazi u igru nešto angažiranije i konkretnije te uspijeva doći do 5 golova zaostatka (19:24) u 40. minuti. No to je bilo najbliže što su mogli s obzirom na trenutnu kvalitetu obaju momčadi, a koja je uvelike na strani križevačkih rukometaša. Za KTC su igrali i postigli pogotke: Benković (12 obrana), Fletko (4 obrane), Tolnaj (2 obrane), Šignjar, N. Predojević 9 golova, Pavliček 4, Petrač, R. Predojević 9, Čorda 3(1), Šporer, K. Hunjak 5, M. Hunjak 2(2), Kamenar 4. Trener : Dragutin Miklečić.

Raspored nakon 16 kola (15 odigranih jer je u ligi 15 ekipa, dakle neparan broj momčadi tako da se jedno kolo pauzira) : 1. Trnovec 27 bodova + 99 gol razlika 2. KTC 22 +152 3. Garešnica 22 + 69 4. Vidovec 20 + 35

U sljedećem, 17. kolu u Križevcima se igra derbi cijelog prvenstva – RK KTC dočekuje Trnovec. Igra se u subotu 9.veljače u 18.30 sati u Školsko sportskoj dvorani. U jesenskom dijelu RK Trnovec je dobio s 2 gola razlike, pa se svi građani pozivaju na subotnji revanš u dvoranu.