Visok poraz KTC-a u Kutini

Rukometaši KTC-a doživjeli su večeras visok poraz u Kutini od tamošnje Moslavine u 7. kolu Lige za ostanak u Paket24 Premijer ligi. Naši su rukometaši do poluvremena uspijevali održati rezultatsku ravnotežu, ali su “pali” početkom drugog dijela kada su domaćini nanizali četiri pogotka zaredom i poveli 17:12.

Moslavina je u 44. minuti povela sedam razlike, 24:17, u 50. osam, 28:20, a u 58. i devet, 32:23 i izborila, za njih, vrijednu pobjedu jer tri kola prije kraja imaju 13 bodova, samo dva manje od KTC-a koji u sljedećem kolu u nedjelju, 21. travnja, u 15 sati dočekuje Osječane uz izravni televizijski prijenos na Sportskoj televiziji. Kod Moslavine je 10 pogodaka postigao Markušić, 9 Horvat, a vratar Purić imao je 17 obrana (16 + 1 sedmerac). Dvije posljednjeplasirane momčadi ispast će iz premijerligaškog razreda, a sedmo i osmoplasirana momčad Lige za ostanak morat će u doigravanje s viceprvacima 1. HRL Jug i Sjever. Moslavina-KTC 33:24 (13:12) Haman (2 obrane), Marković 7, Vinković 2 (2), Ćurić 4, Ostarčević, Harča, Dujmović 1, Perajica 3 (1), Jurakić, Grgić (9 obrana), Punčec, Maričić 3, Ezgeta 2, Tandara 1, Mršić 1 pogodak. Trener: Sokač.