Poraz KTC-a u Trogiru

Rukometaši križevačkog KTC-a poraženi su večeras u Trogiru u 1. kolu Lige za ostanak u Paket24 Premijer ligi. Trogirani su pobijedili 30:21 (16:13). Naši su rukometaši u 33. minuti uspjeli izjednačiti na 16:16 pogotkom Markovića serijom 3:0 i dobro su se držali do 47. minute kada su zaostajali za domaćinom dva pogotka razlike 22:20. Uslijedilo je, nažalost, gotovo, jedanaestominutno sušno razdoblje za Križevčane u kojem su Trogirani napravili seriju 7:0 i u 58. minuti vodili 29:20. Domaći vratari imali su 15 obrana, naši tek dvije. Uz to, sedmerce nisu iskoristili Vinković, Jurakić i Perajica.

KTC: Haman (1 obrana 1/8), Marković 3, Vinković, Ćurić 1, Ostarčević, Dujmović 2, Perajica 6, Jurakić 3, Grgić (1 obrana 1/24), Maričić 1, Ezgeta 4, Tandara 1, Mršić. Trener: Sokač. Sedmerci: Trogir 5/5, KTC 0/3. Isključenja: Trogir 2 minute, KTC 12 minuta. Crveni karton: Trivković (36). KTC u drugom kolu Lige za ostanak dočekuje kutinsku Moslavinu.