Kašik četvrti na juniorskom dvoranskom atletskom prvenstvu Hrvatske s osobnim rekordom

Križevčanin Hrvoje Kašik, odnedavno član AK Sloboda Varaždin, osvojio je četvrto mjesto u utrci na 60 metara na današnjem juniorskom dvoranskom prvenstvu Hrvatske u atletici. Naš sprinter istrčao je osobni rekord, 7 sekundi, ali mu je izmakla medalja u foto finišu, jer je trećeplasirani Zulić ostvario istovjetno vrijeme. Šteta, jer bi mu medalja bila lijep poklon uoči devetnaestog rođendana, 1. veljače. Naslov prvaka uvjerljivo je osvojio Kašikov klupski kolega Roko Farkaš (6.78) ispred Došena iz HAAK Mladost (6.97). Kašik je, inače, u svojoj kvalifikacijskoj utrci pobijedio s postignućem 7.01 i izjednačenjem osobnog rekorda.