Vidovčani iznenadili KTC u kupu

Rukometaši Vidovca, člana 1. HRL Sjever, pobijedili su večeras u 2. kolu kupa na regionalnoj razini momčad KTC-a 32:31 (15:15). Križevčanima je u prvom planu prvenstvo u Paket24 Premijer ligi gdje u subotu gostuju u Vinkovcima, a 16. prosinca igraju doma s Metkovićem.

Tvrda utakmica, kako je i uvijek u ogledima s Vidovcem kada su svojedobno igrali u istom natjecateljskom razredu. Naši su u prvom poluvremenu imali tri pogotka prednosti, domaćini su ih sustigli, a u nastavku utakmice vodili i četiri razlike u 47. minuti 26:22. Rukometaši KTC-a su se primakli na pogodak zaostatka, u 59. minuti Marković je smanjio na 32:31, ali su Vidovčani uspjeli sačuvati prednost i pobijediti. Vidovec je imao šest minuta isključenja, KTC deset (L. Harča 2 + 2, I. Harča, Marković, Maričić. Križevčani su promašili četiri sedmerca (Jurakić 2, Dujmović, Celovec). Sedmerci: Vidovec 1 (1), KTC 6 (2). Sudili su varaždinski blizanci Lončar. KTC je nastupio s kombiniranom postavom i sada se u potpunosti može posvetiti prvenstvu. KTC: Haman, Marković 6, L. Harča, I. Harča, Dujmović 5. Jurakić 6 (1) Mirosavljević, Srbljinović, Maričić 2, Grgić, Tandara 3, Celovec 5 (1), Mršić 4 Trener: Sokač.