Križevčani nadigrali Ludbrežane

Rukometaši križevačkog KTC-a s lakoćom su večeras pobijedili u Ludbregu tamošnjeg člana 2. HRL Sjever u 1. kolu Hrvatskog kupa na razini regije Sjever. Naši su nastupili s kombiniranom postavom, a sve su riješili u prvih trideset minuta jer su na poluvremenu vodili s trinaest pogodaka razlike, 20:7. Na kraju 38:21 za KTC, sedamnaest pogodaka razlike, a posebno je učinkovit bio Jakov Dujmović.

KTC: Mihael Haman, Robert Marković 4, Luka Vinković 2, Vladimir Ostarčević, Ivan Harča 4, Jakov Dujmović 11, Leo Harča 3, Marko Jurakić 6 (1), Dubravko Grgić, Davor Maričić, Luka Tandara 2, Marin Celovec 5, Dario Srbljinović 1. Trener: Dalibor Sokač. Ovog vikenda ne igraju se utakmice u Premijer ligi zbog priprema reprezentacije, a 11. studenog u 9. kolu KTC gostuje u samoborskim Rudama kod Rudara, momčadi koju su pobijedili u prvom dijelu premijerligaškog prvenstva.