Paket24 Premijer liga – Metkovci u drugom poluvremenu nadjačali Križevčane

Večeras je započelo natjecanje u Ligi za ostanak, a rukometaši KTC-a gostovali su u dalekom Metkoviću. Metkovci su slavili 27:24 (10:12). Križevčani su odlično odigrali prvo poluvrijeme, vodili i s četiri pogotka razlike, ali su domaćini u tri i pol minute drugog dijela preokrenuli rezultat u svoju korist serijom 4:0, a u 42. minuti vodili 21:14. Kod KTC su najbolji bili vratar Marin Šutalo sa 17 obrana (16 + 1 sedmerac) i Marko Jurakić s 11 pogodaka (šut 11/15).

KTC: Šutalo, Marković 1, Vinković 2, Ostarčević, Harča, Dujmović 3, Perajica 4 (3), Jurakić 11, Prezelj, Maričić 2, Ezgeta 1, Tandara, Masnec, Mršić. Trener: Dalibor Sokač. KTC u sljedećem kolu u subotu u 16:30 dočekuje posljednjeplasirani Zamet.