Paket24 Premijer liga 9. kolo – Trogirani uzvratili Križevčanima

Rukometaši Trogira pobijedili su večeras KTC 33:25 (17:12) u 9. kolu. Križevčani su se dobro nosili s domaćinom do završnice prvog poluvremena. U 24. minuti Trogirani su imali samo pogodak prednosti, 13:12, a zatim su nanizali četiri pogotka do odmora i svoju prednost nadogradili početkom drugog dijela na 19:12.

U 38. minuti poveli su i s deset pogodaka razlike, 24:14. Kod KTC-a su ponajbolji bili Luka Tandara i Luka Vinković.

KTC: Šutalo (3 obrane), Marković 1, Vinković 7 (šut 7/7) (2), Ostarčević, Harča 1, Dujmović 5, Perajica, Jurakić 3, Prezelj (5 obrana), Maričić 2, Ezgeta 3, Tandara 2 (10 asistencija), Masnec, Mršić 1 pogodak. Trener: Dalibor Sokač.

Križevčani u sljedećem kolu u subotu, 19. studenoga, u 18:30 dočekuju drugoplasirane Sesvete. KTC je šesti na ljestvici Lige B sa 6 bodova, Sesvete druge s 13. Trogir je četvrti s 8 bodova.