Rukometna 3. HRL Središte žene – 7. kolo Poraz Križevčanki u Križu

Mlade križevačke rukometašice napreduju iz utakmice u utakmicu. Premda su večeras u Križu doživjele sedmi uzastopni poraz, odlično su se držale u ogledu s tamošnjom Trninom. Domaćice su pobijedile 33:32 (19:14). Igračice Radnika su dvaput izjednačile rezultat, u 45. i 58. minuti, oba puta preko Ivane Masnec, ali je sama završnica, ipak, pripala ekipi Trnine. Borbena utakmica s puno isključenja. Trnina 12 minuta s igračicom manje, Radnik 14 minuta. Već u 37. minuti treći put je isključena Lana Hrg, a u 59. minuti i Dora Doskočil. Hana Horvat bila je najučinkovitija igračica utakmice s 11 pogodaka, a kod Trnine su prednjačile Živec i Pezić sa po 8 pogodaka.

Radnik: Lugomer, Hrg 4, Skalički, Šoštarić 1, Filipović 6, Horvat 11, Čapek 4 (4), Masnec 6, Marenčić, Doskočil 1, Maksić, Pažin, Košutar. Trenerica: Marjana Fržović. Križevčanke u sljedećem kolu dočekuju Trešnjevku.