Poreč u drugom poluvremenu nadjačao Križevčane

Rukometaši KTC-a su s desetkovanom postavom nastupili večeras u Poreču u 5. kolu Paket24 Premijer lige (Liga B) i izgubili rezultatom 30:24 (12:15). Trener Dalibor Sokač nije zbog ozljeda mogao računati na Ezgetu, Mršića, Tandaru i Perajicu. Križevčani su, unatoč tomu, odigrali izvrsno prvo poluvrijeme u kojem su vodili i šest pogodaka prednosti, a na odmor su ponijeli tri gola viška, 12:15. Domaćin je izjednačio u 35. minuti na 17:17, prvi put poveo u 39., a u 46. je već imao pet pogodaka prednosti.

U prvom dijelu odličan je bio Jakov Dujmović sa 7 pogodaka, ali u drugom nije postigao niti jedan, uz šut 7/17. Davor Maričić bio je najbolji sa 7 pogodaka, uz stopostotni šut. U redovima Poreča najbolji je bio Filip Perić s 11 pogodaka. KTC: Šutalo 5 obrana (1 sedmerac), Marković 2, Vinković 6 (3), Ostarčević 1, Harča, Dujmović 7, Perajica, Jurakić 1, Prezelj (6 obrana), Maričić 7, Masnec. Sljedeći tjedan je predah u prvenstvu zbog reprezentativnih obveza, a KTC 23. listopada u 18 sati dočekuje Osječane pred televizijskim kamerama Sportske televizije.