Održano 8. Otvoreno prvenstvo grada Križevaca u stolnom tenisu

8.Otvoreno prvenstvo grada Križevaca u stolnom tenisu

Jučer je u sportskoj dvorani Oš Ljudevita Modeca održano je 8. Otvoreno prvenstvo grada Križevaca u stolnom tenisu koje je organizirao STK Križevci TOP-12 pod pokroviteljstvom grada Križevaca, sufinancirano od Zajednica športskih udruga grada Križevaca i Zajednice sportova Koprivičko-križevačke županije. Na turniru nastupala su 45 igrača iz cijele Hrvatske i 3 susjedne države (Bosna i Hercegovine, Slovenije i Srbije). Turnir je dobio sve pohvale od igrača oko organizacije i vođenja turnira.

Od predstavnika kluba najbolji je bio Damir Međeral koji je osvojio 2. mjesto u kategoriji 40-49 te nije uspio obraniti naslov pobjednika u kategoriji 40-49, a zatim uz njega u kategoriji utješno do 49 najbolji su bili Ivan Knapić koji je osvojio 1. mjesto i Tomislav Salopek koji je osvojio 2. mjesto.

U nastavku je poredak najboljih igrača po kategorijama.