Odbojkašice u 11. kolu III. međužupanijske lige

odbojka_krizevci

Odbojkašice PRVE ekipe bile su u gošće u 11. kolu III. međužupanijske lige Centar – žene-skupine Istok drugoj ekipi OK BRCKO II. Utakmica je odigrana u nedjelju , 7.2.2016. u dvorani OŠ Božjakovina u Božjakovini.

Na početku utakmice, već u prvom setu domaća ekipa Brcko II započela je jakim preciznim servisima, koje naša ekipa nije uspjela spremno primiti, te su domaće igračice nametnule, i izgubljen je set 25:22, u drugom setu su naše igračice Križevci I vodiletat, međutim pred kraj drugoga seta je koncentracija pala i izgubljen je set 25: 17, a treći set je domaća ekipa preciznijimi jačim smečevima pobijedila, te boljom obranom pobijedila 25: 20.

Za ekipu ŽOK Križevci I nastupaju: Marta Jukić, Ira Majnarić, Klara Vrhovec, Lucija Stančić, Tara Stjepanović, , Asja Kantar,Melinda Deduš, Rea Konfic, Rea Vrhovec, Leona Ostojić ; njihova trenerica je Darinka Šimunčić, prof.

Druga ekipa Ženskog odbojkaškog kluba KRIŽEVCI gostuje u utorak, 9.2.2016. u 19.30 sati u Bjelovaru i igra utakmicu 11. kola protiv ŽOK BJELOVAR IV.

Slijedeće 12 .kolo igra se na domaćem terenu, u goste dolaze ekipe iz OK BRCKO II i ŽOK Čazma .