Danas u ‘Modecu’ 11. Gradske sportske igre osnovnoškolaca

rukomet_osnovna_skola_osnovci_medjuopcinsko_natjecanje_prvaciU sportsko-školskoj dvorani OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima će se danas održati 11. Gradske sportske igre osnovnoškolaca, u organizaciji Zajednice športskih udruga Križevci. Križevačke osnovke i osnovci odmjerit će snage, znanje i snalažljivost u rukometu, nogometu, šahu, košarci i odbojci, a tržat će se i štafeta te igrati graničar. Dodjela prijelaznog pehara pobjedničkoj školi i zatvaranje natjecanja se očekuje u 18 sati.

Raspored natjecanja:

08:00 Okupljanje sudionika natjecanja
08:45 Svečano otvaranje 11. Gradskih sportskih igara osnovnoškolaca

09:00 – 09:25           Rukomet – utakmica reprezentacija petih i šestih razreda     (Ž)
09:30 – 09:55           Rukomet – utakmica reprezentacija petih i šestih razreda     (M)
10:00 – 10:25           Rukomet – utakmica reprezentacija sedmih i osmih razreda (Ž)
10:30 – 10:55           Rukomet – utakmica reprezentacija sedmih i osmih razreda (M)

11:00 – 11:25           Nogomet – reprezentacija petih i šestih razreda     (M)
11:30 – 11:55           Nogomet – reprezentacija sedmih i osmih razreda (M)

12,00 – 15.00           Šah – početak natjecanja u prostorijama Šahovskog kluba
12:00 – 12:25           Košarka – utakmica reprezentacija učenica petih do osmih razreda (Ž)
12:30 – 12:55           Košarka – utakmica reprezentacija učenika petih do osmih razreda (M)
13:00 – 13:25           Odbojka – utakmica reprezentacija učenica petih do osmih razreda (Ž)
13:30 – 13:55           Odbojka – utakmica reprezentacija učenika petih do osmih razreda (M)

13:55 – 14:00           Pauza
14:00 – 14:10           Utrka štafeta petih razreda     (10 učenika + 10 učenica)
14:15 – 14:25           Utrka štafeta šestih razreda   (10 učenika + 10 učenica)
14:30 – 14:40           Utrka štafeta sedmih razreda (10 učenika + 10 učenica)
14:45 – 14:55           Utrka štafeta osmih razreda   (10 učenika + 10 učenica)
P A U Z A
15:30 – 15:45           Graničar peti razredi – učenice       (20 učenica)
15:50 – 16:05           Graničar šesti razredi – učenice     (20 učenica)
16:10 – 16:25           Graničar treći razredi – mješovito   (10 učenika + 10 učenica)
16:30 – 16:45           Graničar četvrti razredi – mješovito (10 učenika + 10 učenica)

17:00 – 17:10           Utrka štafeta prvih razreda     (10 učenika + 10 učenica)
17:15 – 17:25           Utrka štafeta drugih razreda   (10 učenika + 10 učenica)
17:30 – 17:40           Utrka štafeta trećih razreda   (10 učenika + 10 učenica)
17:45 – 17:55           Utrka štafeta četvrtih razreda (10 učenika + 10 učenica)

Možda vam se svidi

Komentari su zatvoreni.