Križevački kadeti na finalu državnog atletskog kupa

Maks_Brcic_atletika_Atletski_klub_KrizevciČAKOVEC – Križevački atletičari nastupili su u Čakovcu na finalu kupa Hrvatske za kadete i kadetkinje. Maks Brčić u utrci na 300 metara zauzeo je drugo mjesto s novim osobnim rekordom, dok je u istoj utrci Dominik Hunjak na cilj stigao osmi. U utrci na 600 metara Paula Rakijašić zauzela je treće, a Tvrtko Palijan na 1000 metara deveto mjesto. Maks Brčić drugim mjestom u utrci na 300 metara osigurao je nastup u sastavu hrvatske kadetske reprezentacije za peteromeč koji će se održati 27. rujna u Mariboru. Ujedno, na državnom prvenstvu za mlađe seniore i seniorke u Zagrebu Rudolf Kralj u utrci na 800 metara zauzeo je drugo, a na 1500 metara treće mjesto. Emanuel Evačić u utrci na 3000 metara zauzeo je treće, a na 5000 metara četvrto mjesto.(RKC)