Mlinarice bolje od ‘Podravkašica 3’

Rukometašice križevačkog Mlinara u 16. kolu 3. Hrvatske ženske rukometne lige Sjever u Koprivnici s uvjerljivih su 12 razlike svladale ekipu Podravke 3, rezultatom 32:44 (16:20). Rukometašice Podravke 3 jedino su u prvom poluvremenu držale rezultatski priključak, no Mlinarice ipak su na poluvrijeme otišle s 4 pogodaka prednosti. U drugom dijelu utakmice Mlinarice su krenule još jačim tempom i čvrstom obranom kažnjavale sve pogreške domaćih igračica. U ovoj utakmici sve igračice Mlinara uspijele su postići pogotke, što posebno veseli da su i mlade igračice Mlinara dobile priliku pokazati svoje znanje a posebno volju za igru. Najučinkovitija u utakmici je bila igračica Mlinara Ines Grbus koja je postigla 15 pogodaka, te u u ligi je vodeća strijelkinja sa postignutih 116 pogodaka. Iduće, 17. kolo Mlinarice su domaćin ŽRK Ivančicama iz Ivanske.

Suci: Matija Cingesar i Nikola Majcen (oba Varaždin). Nadzornik HRS-a: Božidar Horvatić (Varaždin).
PODRAVKA 3: Kosnica, Borac; Ljubić 4, Karlovčan 4, Domijean 1, Benotić 4, L. Šenvald, Mrđen 7, Hmelina 1, Mag. Horvat 4, Alvir, Papac 5, Pavlović 2, Stanić, Mikulčić. TRENERICA: Snježana Petika.
MLINAR: Renjak, Švagelj, Pavliček; Man. Horvat 4, Deković, Antolić 6, Stojanovska 4, Miklečić 2, Grbus 15(5), Busija 1, Nemčić 1, Blažun 7, Čikulin 2, Vujić 2: TRENER: Dario Sokač.
SEDMERCI: Podravka 3 2(0), Mlinar 5(5).
ISKLJUČENJA: Podravka 3 – 4 minute (Alvir, Pavlović), Mlinar 2 minute (Blažun).