Šesta rukometna pobjeda Križevčanki

Rukometašice ŽRK Mlinar nastavile su pobjedničku seriju u 3. ligi, uvjerljivo pobjedivši u subotu u Ivanskoj rezultatom 23:27. Glavninu posla igračice trenera Sokača obavile su u prvih trideset minuta, potpuno nadigravši domaćina te izludivši ih obranom i protunapadima. Gošće su nakon prvog poluvremena već imale velikih devet pogodaka prednosti, kojih su “Ivančice” u nastavku tek uspjele smanjiti na konačnih četiri razlike. Marijana Blažun je ponovno bila iznimno raspoložena s 11 pogodaka. ŽRK Mlinar je u sljedećem kolu slobodan, a zatim gostuje u Varaždinu kod Koke 2.

IVANČICE-MLINAR 23:27 (10:19)
IVANSKA-Školsko-sportska dvorana. Gledatelja: 30.
Suci: Hajtić (Bjelovar) i Jurić (Predavac)
IVANČICE: Anita Šlogar, Crljenjak, Tara Bartolčić, Dokuš, Herceg, Mirta Bartolčić 5, Paulić 9 (3), Barilarić, Cindrić, Lupić 8, Golubić, Turković 1, Danijela Šlogar. TRENER: Dalibor Valinčić
MLINAR: Renjak, Horvat, Deković, Stojanovska 4, Grbus 5 (2), Busija 2, Blažun 11, Ehrenberger 1, Švagelj, Čikulin, Matoić 4 pogotka, Pavliček.
TRENER: prof. Dario Sokač.
SEDMERCI: Ivančice 3 (3), Mlinar 2 (2). Isključenja: Ivančice 0, Mlinar 4 minute (Ehrernberger, Matoić)
IGRAČICA UTAKMICE: Marijana Blažun