U srednjim školama u našoj županiji još 163 mjesta

KOPRIVNICA – Jesenski upisni rok u srednjim školama je od danas do srijede, a nakon dva kruga ljetnih upisa u našoj županiji ostalo je još 163 slobodna mjesta. Najviše – 40 mjesta ima u klupama Srednje gospodarske škole u Križevcima, a čak 26 ih je za zanimanje mljekarskog tehničara. U đurđevačkoj Strukovnoj školi ostalo 36 nepopunjenih mjesta, a najviše, po deset, za kuhara i tehničara za elektroniku. U koprivničkoj Srednjoj školi su ostala samo četiri mjesta za rukovatelja prehrambenim strojevima, dok su u Obrtničkoj školi još 24 slobodna mjesta. Dobra je popunjenost i Srednje škole Ivan Seljanec u Križevcima gdje je svega sedam slobodnih mjesta. A mjesta ima i u gimnazijama, u đurđevačkoj 13 te u koprivničkoj 23, kako i u glazbenim školama, u križevačkoj 11, a u novootvorenoj koprivničkoj svega pet mjesta.

Vezano

Komentari su zatvoreni.