Rukometašice ‘Mlinara’ brončane u 3. ligi Sjever

U subotu odigrano je zaostalo 18. kolo 3. hrvatske rukometne lige za žene u kojem je ŽRK Mlinar ugostio ŽRK Prelog. Derbi kola, u kojem se odlučivalo o trećoj poziciji na tablici lige Sjever od deset klubova, završio je pobjedom domaćina 34:25. Ovom utakmicom je i završena sezona natjecanja, gdje su Mlinarice završile na odličnom trećem mjestu. Za ekipu ŽRK Mlinara nastupile su: Roberta Pavliček, Amanda Posavec 1, Lana Šatvar,  Magdalena Taritaš 4, Lana Stojanovska 1, Marija Šatvar 1, Sara Busija 1, Marija Beljo, Marijana Blažun 9, Barbara Ehrenberger 8, Martina Švagelj, Antonija Taritaš, Nikolina Šatvar 2, Ines Grbus 7.  Sedmerci: 7/9.Trener: Dario Sokač.

Nakon početnog vodstva gošći, igračice Mlinara čvrstom obranom i kontrama uspijele izjednačit i povest, nakon toga domaće igračice nisu ispuštale prednost te stalno povećavale vodstvo. Rezultat na poluvremenu 23:14 za Mlinar. U drugom poluvremenu nastavio se domaći niz te u jednom trenu domaće igračice vodile čak 14 pogodaka razlike. Sredinom drugog poluvremena trener je odlučio dati priliku i mlađim igračicama koje su se odlično uspijele nositi s igrom gošći.

Konačni poredak 3. lige Sjever: 1. ŽRK Koka 2, Varaždin; 2. ŽRK Tvin-trgocentar 2, Virovitica; 3. ŽRK Mlinar, Križevci; 4. ŽRK Ivančice, Ivanska; 5. RK Podravka, Koprivnica; 6. ŽRK Prelog, Prelog; 7. ŽRK Bjelovar 2, Bjelovar; 8. ŽRK Daruvar, Daruvar; 9. RŠD Bjelovar, Bjelovar; 0. ŽRK Lipik, Lipik.