Orehovečke badmintonašice korak do državnog prvenstva
Učenice iz Osnovne škole Sveti Petar Orehovec iz Sv. Petra Orehovca i učenici OŠ Đuro Ester iz Koprivnice predstavljali su Koprivničko-križevačku županiju na poluzavršnici državnog prvenstva u badmintonu za dječake i djevojčice osnovce, održanom u Drugoj OŠ u Čakovcu. Djevojčice iz Orehovca bile su po rezultatima i zalaganju samo korak do velikog…
Više...