[FOTO] Pank se vratio u Križevce
U petak je u sklopu Križevačkog velikog spravišča održana glazbena večer za pamćenje. Nakon otvorenja koncertom Gorana Bareta i Majki, žestoko i glasno nastavili su prašiti Savršeni marginalci. "Dobro veče marginalci i marginalke, mi sviramo pank!", poručili su na samom početku "pomirbe" panka i Križevčana.
Dobro veče, Princeza, Šank, Nema više!-->!-->!-->…
Više...