Odvožnja krupnoga otpada
Od sutra 13. lipnja počinje odvožnja krupnoga otpada iz domaćinstava. Radnici Komunalnog poduzeća najprije će ujutro obići područje Donjega grada i odnijeti staru kramu poput
bojlera, ormara, kauča i sličnog otpada golemih dimenzija. Mole se građani da, ako imaju išta od navedenog, prema dobrom
građanskom običaju to iznesu pred svoje
ulaze kako…
Više...