Križevci bez termina za cijepljenje mjesec dana?

Zavod za javno zdravstvo Koprivničko-križevačke županije na svojim je stranicama objavio termine za cijepljenje protiv covida-19 u našoj županiji do 16. siječnja i prema tom rasporedu u Križevcima neće biti akcija cijepljenja bez najave i naručivanja. Posljednja akcija cijepljenja u sportskoj dvorani provedena je 17. prosinca prošle godine i u međuvremenu su mnogi odlazili na cijepljenje u druge gradove. Budući da nisu planirani barem do 16. siječnja, Križevčani čitav mjesec neće imati organizirane termine u dvorani, već se mogu cijepiti samo u ambulanti obiteljske medicine uz prethodnu najavu i dogovor s liječnikom.

Cijepljenje bez prethodne najave do 16. siječnja u našoj županiji je moguće samo u Koprivnici u Zavodu za javno zdravstvo na Trgu dr. Tomislava Bardeka 10 ponedjeljkom i srijedom od 13 do 14 sati.


Vezano

Komentari su zatvoreni.