Nogometaši Radnika Križevci pobjedom nad Čazmom krenuli u proljetni dio sezone

U subotu je na gradskom stadionu u Križevcima odigran susret 14. kola, odnosno prvog proljetnog, između Radnika Križevci i Čazme. Križevčani su do prednosti došli u 27. minuti pogotkom Matije Micića. Međutim, vrlo brzo, već u 29. minuti Čazma poravnava rezultat preko Horvata. Na kraju, ipak je slavila križevačka momčad rezultatom 2:1, a gol za pobjedu postigao je Robert Rumenjak. Susret su pratili i gradonačelnik Križevaca Mario Rajn te predsjednik Gradskog vijeća Grada Križevaca Marko Katanović.

Za Radnik Križevce su nastupili: Sokač, Jandrašec (od 46. Tihelka), Pavlic, Maras, Micić (od 90. Blagaj), Bastašić, Kraljić, Višak (od 75. Babić), Stubičan, Srbljinović (od 57. Seok), Rumenjak (od 85. Mladen).

Sljedeći susret Križevci ponovo igraju na domaćem terenu u subotu, a kada na gradski stadion dolazi vodeća momčad lige Tehničar iz Cvetkovca.