Čančarević i Đurašina obranili ‘noćni’ naslov u Žabnu

U večeri i noći s petka na subotu 22. kolovoza na terenima TK “Žabno” u Sv. Ivanu Žabno odigran je tradicionalni noćni turnir parova, gdje je nastupilo 12 teniskih parova iz Zagreba, Varaždina, Bjelovara, Vrbovca i Križevaca. Nakon susreta koji su se igrali s jednim produženim setom do 9 i finalnog ogleda na dva dobivena seta, naslov prvaka turnira obranili su Ivan Čančarević i Moran Đurašina, savladavši rezultatom 7:6 i 6:0 protivnike Dragu Dušaka i Dragu Majhena.

Na utješnom dijelu turnira, gdje se igrao jedan set do 6, prvo mjesto osvojli su Saša Šikić i Tomislav Nikšić, koji su rezultatom 6:4 bili bolji od para Mostovac-Krpina iz Zagreba.
– Vrijeme je bilo prekrasno, noć mirna, tereni idealni, a nakon prvog kola u 22 sata imali smo vatromet i riblje specijalitete, istaknuo je organizator turnira Čedomir Cili, napomenuvši da je turnir potrajalo do 2 sata ujutro.